• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bir Türlü Baglanamadim..........

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bir Türlü Baglanamadim..........

Slm Arakdaslar Bende Next900XCamUltra Var..Alali 2 Ay Oldu Ama daha bir turlu internete Baglanamadim...yeni yazilim atmak istiyorum ag baglantisi ile ama olmuyor ...modemin cikisinin birisini kutuya digerinide pc bagladim..kutuda aratmaya bagtigim zaman hic bir Ip YE Baglanamiyor..bilmiyorum hata nerden.anlayamadim burada tek tek yazmya kalsam cok satir alir fazla uzatmak istemiyorum..yardim etmek isiteyen olursa sevinirim isterseniz ozelimde de konusabiliriz ...cok tesekurler simdiden kusura bakmyin arkadaslar size is cikartiysam.....

Öncelikle arkadasım mach1 ve nebunun yazmış oldugu yardımcı metni okumalısın.Ayrıca yukleme yapacagın ve baglanacagın modem çok cıkışlı olması ferekli?Tek çıkışlı modemlerde olmuyor.Yada bir hub olması gerekli.saygılar...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Öncelikle arkadasım mach1 ve nebunun yazmış oldugu yardımcı metni okumalısın.Ayrıca yukleme yapacagın ve baglanacagın modem çok cıkışlı olması ferekli?Tek çıkışlı modemlerde olmuyor.Yada bir hub olması gerekli.saygılar...
      Sevgili Digicom
      3 Haftadır 9000 Ultra sahibiyim. Ama bir türlü Card Sharıng yapamadım. Bilgisayarı çok iyi bilmiyorum.Ama biliyorum, İstediğim. Şu mümkünse yapılacak işler çok açık bir şekilde gösterilemezmi? Örneğin ... yazılım aşağıda şimdi şöyle yapıp şöyle atıyoruz, sonra şunu şöyle yapıyoruz gibi bir şey şeklinde göstermeniz mümkün değilmi. Ama lütfen bana şurada var şöyle yap dememeniz.
      Yardım olursa çok sevinirim.
      Saygılarımla,

Yorum yap

arkadaşlar forumda yeterince açıklandı ve açıklamalar vardır lütfen biraz da arayınız.

Yorum yap

asny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sevgili Digicom
          3 Haftadır 9000 Ultra sahibiyim. Ama bir türlü Card Sharıng yapamadım. Bilgisayarı çok iyi bilmiyorum.Ama biliyorum, İstediğim. Şu mümkünse yapılacak işler çok açık bir şekilde gösterilemezmi? Örneğin ... yazılım aşağıda şimdi şöyle yapıp şöyle atıyoruz, sonra şunu şöyle yapıyoruz gibi bir şey şeklinde göstermeniz mümkün değilmi. Ama lütfen bana şurada var şöyle yap dememeniz.
          Yardım olursa çok sevinirim.
          Saygılarımla,
          Forumda biraz arastırma yaparsanız gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz ..

Next 9000 Ultra

Yorum yap

Ultracam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Slm Arakdaslar Bende Next900XCamUltra Var..Alali 2 Ay Oldu Ama daha bir turlu internete Baglanamadim...yeni yazilim atmak istiyorum ag baglantisi ile ama olmuyor ...modemin cikisinin birisini kutuya digerinide pc bagladim..kutuda aratmaya bagtigim zaman hic bir Ip YE Baglanamiyor..bilmiyorum hata nerden.anlayamadim burada tek tek yazmya kalsam cok satir alir fazla uzatmak istemiyorum..yardim etmek isiteyen olursa sevinirim isterseniz ozelimde de konusabiliriz ...cok tesekurler simdiden kusura bakmyin arkadaslar size is cikartiysam.....
            burayı bır ınceleyın bende sorunlarımı bu konuya yazmıstım
            sonuca ulastım
            http://www.mach1digital.net/mach1for...ad.php?t=17799
            sayqılar

Yorum yap

şuan kanallar açıkmı seyredebilen varmı varsa yazsın buraya arkadaşalr

Yorum yap

paradox_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                şuan kanallar açıkmı seyredebilen varmı varsa yazsın buraya arkadaşalr
                ewt arkadasım mach 1 ın server ı aktıf suan
                sayqılar

Yorum yap

hem mach1 hemde next açık su anda problem yok serverlerde.7 kasım yazılımından sonra cihaz biraz daha seri oldu sharelerde.bende 3tane server var geçisleri çok hızlı ve problemsiz.aldıgımızdan beri ilk kez cihazı tam olarak randımanlı bir sekilde kullanabiliyoruz bence.onun için bu yazılımlarda emeği geçen herkese basta mach1 e teşekkürler ve yeni sürpizleri bekliyoruz.

Yorum yap

Slm Arkadaslar ben ultracam900 olrak yazmistim dun ama foruma giris sifremi kayip ettim..giremedim sifre gonder diye.mail adresimide yazdim ama sifre gelmedi..neyse yeni bir tane daha actim bende..önemli degil..sitenin yogunlugundandir sanirsam..neyse Benim sorum.next9000 cihazima 30 haziran yazilimi yukledikten sonra duzeldi duzeldi ama ..sorun var galiba IP numrasi Veriyor Ag baglantilarinda tikladigim zaman su adres 82.231.62.187bu adresi veriyor ..ama bu verdigi adreste benim pcnin sabit ip adresi bunu IE lere yapistirdigim zaman hic bir sey acmiyor error yaziyor ..niye benim internet ip sini veriyor bu kutu onu anlamis degilimm..evt arkadaslar yardim larinizi esirgemeyin lütfen...

Yorum yap

ultracamx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Slm Arkadaslar ben ultracam900 olrak yazmistim dun ama foruma giris sifremi kayip ettim..giremedim sifre gonder diye.mail adresimide yazdim ama sifre gelmedi..neyse yeni bir tane daha actim bende..önemli degil..sitenin yogunlugundandir sanirsam..neyse Benim sorum.next9000 cihazima 30 haziran yazilimi yukledikten sonra duzeldi duzeldi ama ..sorun var galiba IP numrasi Veriyor Ag baglantilarinda tikladigim zaman su adres 82.231.62.187bu adresi veriyor ..ama bu verdigi adreste benim pcnin sabit ip adresi bunu IE lere yapistirdigim zaman hic bir sey acmiyor error yaziyor ..niye benim internet ip sini veriyor bu kutu onu anlamis degilimm..evt arkadaslar yardim larinizi esirgemeyin lütfen...
                      30 hazıran dan sonra 27 ekım + newcamd test+ newcamd 7 kasım yukledın mı dostum aksam da yazmıstım sanırım
                      sayqılar

Yorum yap

hocam 30 haziran yazilimi yukledim koplo araciligiyla..ag baglantilarina giriyororum cihazin vermis oldugu IP benim pc nin sabit ip si..onun icin IE ile yukleyemiyorum oteki yazilimlari..yoksa27 ekim ve saonrasi yazzilimlaridami kaployla yukleyim.. yani rs232 ile saygilar herkese

Yorum yap

hocam 30 haziran yazilimi yukledim koplo araciligiyla..ag baglantilarina giriyororum cihazin vermis oldugu IP benim pc nin sabit ip si..onun icin IE ile yukleyemiyorum oteki yazilimlari..yoksa27 ekim ve saonrasi yazzilimlaridami kaployla yukleyim.. yani rs232 ile saygilar herkese
                          ustam kabloların yerını deqıstır bakalım farklı port lara tak aynı ıp no vermemesı lazım bırde oyle dene
                          sayqılar

Yorum yap

tamam baba sonunda oldu allah razi olsun sizlerden..her baglandigimda simdi farkli farkli IP ler veriyor oldu galiba ..yazilimlarida yukledim simdi bana sifre server lazim saygilar sizlere.......

Yorum yap

tamam baba sonunda oldu allah razi olsun sizlerden..her baglandigimda simdi farkli farkli IP ler veriyor oldu galiba ..yazilimlarida yukledim simdi bana sifre server lazim saygilar sizlere.......
                              yardımcı olabıldıysem ne mutlu
                              mach 1 ustama pm yolla eqer server kapasıtesı dolmadıysa sana pass yollıyacaktır
                              sayqılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X