• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

5000cı yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 5000cı yardım

5000cı cihaza son yazılımı attım yazılım bittikten zonra cihaz açılmadı önünde ışıkta yanmıyo ne olmuş olabilir flaş yandı galiba lütfen yarıııııııııııııııııııııım

aynısı bendede oldu lutfen yardım

Yorum yap

selam

malkaradeveci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      5000cı cihaza son yazılımı attım yazılım bittikten zonra cihaz açılmadı önünde ışıkta yanmıyo ne olmuş olabilir flaş yandı galiba lütfen yarıııııııııııııııııııııım
      arkadaşlar bana da oldu ben kendim düzelttim ..eski orjinal yazılımlardan birini ayarlayın elektirik fişi takılı olmasın yanlız dauload a basın com 1 com 2 com 3 sayar ve START siyah olur o anda tıklayın ve fişi prize takın cihaza yazılım başlayacak sonuna kadar yüklendikten sonra --.-- cihaz on olup 00:00 geldiği zaman düzelecek sonra güncel uygun olanı 23 ağustoz yazılımını atınız kolay gelsin...eski yazılım haziran 2006 veya mayıs 2006 olur..dunkes:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X