• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 fta

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 9000 fta

selam ilk sorum şu makinemi yeni aldım üzerindeki yazılım eski yeni bir yazılımyükledim 14/10/2006 tarihli (digiumdan)şimdi verile haftalık keyleri yüklüyorum fakat hiç bir faydası olmuyor biss gidiyor resetleyip şifreyiş girdiğimde biss oluyor ama tps paketi yok bu yazılım çoklu eas key girişini desteklemiyormu?hangi yazılım çoklu eas key girişini destekliyor aynı zamanda biss te gitmesin tabiki:mzk:

digiumdan

cıhazını hafıza bolumunden yedeğını al ve cıhazı resetle,tek transpoderden hotbır uzerınden radyo bolumünden 12476 h 27500 frekansından arama yapıp
    nılogıc ota radyosunu gor ve uydu güncellemeye gel okeyle ılerldıkten sonra takılma olursa 3-4 dakka bekle yuzde yuze varınca o senı yonlendırır.ondan sonra gunluk soft gamı yukle sorunun çözüleceğını umarım.saygılar
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      cıhazını hafıza bolumunden yedeğını al ve cıhazı resetle,tek transpoderden hotbır uzerınden radyo bolumünden 12476 h 27500 frekansından arama yapıp
      nılogıc ota radyosunu gor ve uydu güncellemeye gel okeyle ılerldıkten sonra takılma olursa 3-4 dakka bekle yuzde yuze varınca o senı yonlendırır.ondan sonra gunluk soft gamı yukle sorunun çözüleceğını umarım.saygılar
      bunları denedim ama olmuyor maalesef

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X