Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : kaon yardım

tuncay73
19-06-2006, 20:23
arkadaslar makınaya yazılım attım 2-3 saat normal calıstı daha sonra elektrikler gidip gelince cihaz acılıp kapanıyo kanal goruntusu gelmıyo.tv ekranında yeşil renk beliriyor ne yapmalıyım yardım edermısınız

tuncay73
20-06-2006, 13:41
arkadaslar makınaya yazılım attım 2-3 saat normal calıstı daha sonra elektrikler gidip gelince cihaz acılıp kapanıyo kanal goruntusu gelmıyo.tv ekranında yeşil renk beliriyor ne yapmalıyım yardım edermısınız

Valla arkadaşlar bilginizi cok iyi paylasıyosunuz saolun !KAON ustadları hayırdır sizlerden de bi cevap yok yoksa cevap alacak kadar mesaj mı yazmadık!?
yinede canınız sağolsun ama ben cozersem bilinki bunu buraya yazacam en azından ben paylaşmış olurum
saygılarımla...

TEKNOKA
20-06-2006, 13:45
selam

siteminiz yersiz, sizin mesaj sayınız ile alakalı bir olay değildir, sorunuza gelince belki kimse bu dediğiniz sorun ile karşılaşmamış olabilir, ve boş yere mesaj yazmak istememiş olabilir, dimi ?

cihaza reset çekip yeniden yazılım yüklemeniz sorunu düzeltebilir belki, yeşil renk olayını bilmem ama belki scart tam takılı değildir.

saygılar.

tuncay73
20-06-2006, 19:28
TEKNOKA arkadasım tesekkurler haklısınız cıhaz acılıyor İNİT yazdıktan sonra ekranda I, 0, F karekterleri her acılısta biri cıkıyordu suan sorunu cözdüm önce AT-7010DCIZ_HW12.C1.A5_SW02.00.06_conv.bin'i kup230ep ile sonra atmUP103 ile ORJ. yazılımı atınca düzeldi fakat suan hic bir emulu yazılımı atamıyorum daha dogrusu yazılımları kabul ediyor fakat bu sefer ilk sorun geri geliyor bu sorun bu forum dışında bir depo dan aldıgım cw emulu oldugu yazılmış bir yazılımdı sorun bu yazılımdan sonra kaynaklandı.
ŞİMDİ...
Siz degerli arkadaşlarımdan bu emulu yazılım atamama sorunuma cevap bekliyorum tüm forum sakinlerine teşekkürler