• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

**Next 9000 X Cam ultra Yazılım istekleri**

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• **Next 9000 X Cam ultra Yazılım istekleri**

***Değerli mach1digital üyeleri***

Piyasa yeni cıkan Next 9000 x cam ultra isteklerimizi bu baslık altında toplayalım istedim.Görüşlerimizi,fikirlerimizi ve yapılması gereken ne varsa belirtelim...@doktor ve mach1 hocamız mutlaka isteklerimize cevaplarını vereceklerdir...

Saygılarımla,

LAST SAMURAI
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Dün akşam next 9000 x cam ultra nın kullanma klavuzunu inceleme fırsatım oldu ve VFD (Kanal no, Kanal ismi, Menü bölümlerini cihazın ön panelinde görebilme) Osd ayarlarından "ON" konumuna getırlıdıgınde sola dogru o kanlın isminin kaydıgını belirtiyor parantez içerisinde de(next 9000 x cam ultra için gecerlidir.) ibaresi var VFD (Kanal no, Kanal ismi, Menü bölümlerini cihazın ön panelinde görebilme) "OFF" konumunda ise kanal isminin ön panelde sabit kaldıgını yazıyor..

***Umarım bu ayrıntı dikkate alınır; @doktor ve mach1 üstadlarımızı tarafından***

Yorum yap

Bir next Fanatiği olarak soruyorum;

***@doktor ve mach1 hocam ; sizce kullanma klavuzunda yazan bir menü seceneginin next 9000 x cam ultra da olmaması sizce şaşırtıcı değil mi? VFD (Kanal no, Kanal ismi, Menü bölümlerini cihazın ön panelinde görebilme) Osd ayarlarından "ON" konumuna getırlıdıgınde sola dogru o kanalın isminin kaydıgını belirtiyor.

Yorum yap

satwalker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        +10
        nedir ?? anlıyamadım ????

Yorum yap

Sayın hocalarım 9000xcam ultra cıhazım zaman zaman kilitlenmeler oluyor.Arka anahtardan kapatıp açınca düzeliyor.örneğin jetix teyken Ushuaia üzerine veya TPS ler üzerine veya başka bir yere gireyim ve daha sonra jetix se döndüğümde açılmıyor.tekrar cihazı kapatıp açarak düzeliyor.birde enson yazılımı attım ve fb ayarlarından sonra tekrar tarattırdım.Anumax paketi açıldı.Diğer Adult kanallarda açılıyor.fakat Ushuaia kanalında da zaman zaman donmalar oluyor.Bilgilerinize.Eğer yeni çıkacak yazılımlarla düzelecekse şimdiden teşekkür ederim.Saygılar.fesm.

Yorum yap

softcam atamıyoruz.laptoptan softcam atılması için lütfen çalışma yapılsın

Yorum yap

lastsamuraı nın sordugu soru ıle benımde dıkkatımı cektı bır cevap alabılırsek sevınırım

Yorum yap

arkadaşın dediğine ek olarak eğer cihaz uzun süre saat pozisyonunda kaldıysa emu ile açılan kanallar ve paylaşımla izlenenler açmıyor ancak anahtardan açınca keyleri okuyor
                özellikle bu softcam ve kart paylaşım ile ilgili yazılım verilirse çok daha iyi olur
                saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                ultra fan clup

Yorum yap

fesm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Sayın hocalarım 9000xcam ultra cıhazım zaman zaman kilitlenmeler oluyor.Arka anahtardan kapatıp açınca düzeliyor.örneğin jetix teyken Ushuaia üzerine veya TPS ler üzerine veya başka bir yere gireyim ve daha sonra jetix se döndüğümde açılmıyor.tekrar cihazı kapatıp açarak düzeliyor.birde enson yazılımı attım ve fb ayarlarından sonra tekrar tarattırdım.Anumax paketi açıldı.Diğer Adult kanallarda açılıyor.fakat Ushuaia kanalında da zaman zaman donmalar oluyor.Bilgilerinize.Eğer yeni çıkacak yazılımlarla düzelecekse şimdiden teşekkür ederim.Saygılar.fesm.
                  bu arkadaşma katılıyorum benim cihazımda özellikle şifreli kanallarda kilitleniyor
                  ve hiçbir işlem yapılamıyor ancak cihazı kapatıp açıldıktan sonra devreye giriyor
                  2.kilitli kanal uzerindeyken illede şifre istiyor exit tuşuyla iptal edilemezmi
                  3.saat ayarı ve tarih sürekli bozuluyor
                  4.bir istek olarak yapılabilirse favori secilen kilitli kanallar favori şifresini girdikten sonra birdaha şifre istemese daha iyi olmazmı acaba

Yorum yap

Yanlış hatırlamıyorsam böyle bir konu zaten vardı ve orada birçok arkadaşımız istek ve eksiklikleri tek tek belirtmiştik.malesef o istek ve eksikliklere sayın üsdatlarımızdan bir tek açıklama gelmedi,günlerce biz kendi kendimize yazdık durduk,sonra da unutuldu ve sevgili @lastsamuraı arkadaşımız tekrar gündeme getirmiş,eksik olmasın.
                    Eksik ve isteklere gelince;bir şifreli kanal üzerine geldiğimizde şifre girmeden o kanalı terk edemiyoruz(exit tuşu vs ile),standbay konumunda saat kanallara göre değişiyor ama hiç olmazsa PM-AM türünden değil de 24 saat sistemine göre göstermesi,displayda kayan kanal ismi olması,şifreleme (kilit) sisteminin geliştirilmesi yani kanal aramaya şifre konulması,kanal kilidinin kanal açık-kapalı biçinde açılıp kapatılabilmesi,kısacası 8000xcam plus pcm 1725'deki display özellikleri ve şifreleme (kilit kontrolü) sisteminin olması,şimdilik aklıma gelenler bunlar,umarım bunlar da buralarda kalmaz ve üsdatlarımız ilgilenirler,saygılarımla...
                    "İyilik Yap ki;İyilik Bulasın"

Yorum yap

@xpower dostum sağolsın.. evet gündeme tekrar getırdım konuyu ne bır cevap alamadıgımız gıbı sorularımıza cevap alamıyoruz.insallah degerli üstadlar sorunlarınıza yeterı kadar ehemmıyet gosterırler!!!!!!!!!!!

cevaplar hala net olarak beklenmektedır...

Yorum yap

Arkadaşlar benim sorunum cihaz ip adresine kayıt olamıyor statik de okeylediğimde network error dhcp de okeylediğimde dhcp found failed diyor dün perpa yüksel elk.götürmüştüm orada yazılım attılar ve saringin çalıştığınıda bizzat gösterdiler.Cihazı evde kurdum bağlantılarını yaptım one gene aynı dhpc yi okeyleyince dhcp found failed diyor.Ne yapmam gerek birde orjinal yazılıma dönmek bunuda açıklarsanız hangi tarihli yazılım orjinal şimdiden teşekkür ederim cevabınızı bekliyorum.....Acaba modemle ilgili bir ayarmı gerekiyor normalde internete bağlanıyorum modemde tek eternet portu var pc yi çıkarıp nexti takıyorum .......
                        DREAMBOX 800 HD
                        Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

***Haydi "NEXT 9000 X CAM ULTRA" kullanıcıları isteklerimizi bir bir sıralayalım şimdi klavye basına mutlaka @mach1 ve @doktor üstadlarımız dikkate alacaklardır...Daha fazla geç olmadan şimdi tam zamanı .......

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ***Haydi "NEXT 9000 X CAM ULTRA" kullanıcıları isteklerimizi bir bir sıralayalım şimdi klavye basına mutlaka @mach1 ve @doktor üstadlarımız dikkate alacaklardır...Daha fazla geç olmadan şimdi tam zamanı .......

bu newcamd lı yazılım verilecekmi verilmeyecekmi.testleri sürüyor dendi.ama 1 ay geçti hala ses seda yok.son durum nedir.bu yazılımı bekliyoruz.saygılarımla

Yorum yap

ISODEM 64 arkadasım bana kalırsa kablonu ıyı bı kontrol et kesınlıkle saglam olduna emın ol bı dhpc den ok dedınde anında buluyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X