• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

eutelsat w2 16

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• eutelsat w2 16

arkadaslar hayırlı olsun eutelsattakı fan tv sıfrelı oldu yakında hıt tv de sıfreye gecer bakacak kanal kalmayacak uyduda camaklarıda cay tepsısı nıyetıne jukkabacaz yakında

Konu uygun alana çekildi...

Yorum yap

arkadaslar 11011 27500 v dekı fan tv sıfreye gecmıs 11596 28800 v dekı yayın su ıcın acık aldıgım duyumlara gore planeta tv tarafından zorlanıyormus sıfreye gecsın dıye yakında sıfreye gecer fan tv ve hıt tv cunku planeta tv nın kartları satılmıyormus o yuzden mıs arkadaslar saygılar hayırlı calısmalar sızlere basarılırınızın devamını dılerız

Yorum yap

bende next 9000 xcam ultra var

daha önce haziran yazılımı yüklüydü ve tüm uyduları arattığımda üçbine yakın kanal çıkıyodu.

sonra 4 ekim 2006 yazılımını yükledim. ne kadar arattıysamda bindokuzyüz civarında kanal çıktı.

şimdi esas sorunum şu.

eutelsat w2 16-ku arattığımda sadece lbn2 de 26 kanal buluyo. bunların arasındada national geo vs yok.

şimdi acaba nerde hata yapıyorum.

bir önceki sürüm neden daha çok kanal buluyoduda bu 4 ekim yazılımı bulamıyo.

acil yardım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X