• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Korsan hıristiyan çıktı !..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Korsan hıristiyan çıktı !..

Korsan PAPA'dan yardım istemek için kaçırmış! Türkiye'ye sınır dışı edildiği uçağı arkadaşıyla kaçıran korsan 'Türkiye'de askerlik yaptıracaklar PAPA bana yardım etsin' diye uçağı kaçırdığı ortaya çıktı!

KORSAN HIRİSTİYAN VE TÜRKİYE GERİ GÖNDERİLMEK ÜZERE ARNAVUTLUK'TA SIĞINMACI KALAN BİRİYMİŞ!

6 YIL ÖNCE HIRİSTİYAN OLMUŞ!

Korsanın PAPA'yı protesto için uçak kaçırdığı yönündeydi ama yeni gelen bir bilgi ise bunun tamamen aksi yönünde.. Korsan hıristiyan ve uçağı Trkiye geri gönderilmemek için kaçırmış!

Türk Hava Yolları'nın (THY) Tiran-İstanbul seferini yaparken iki hava korsanı tarafından kaçırıldığı belirtilen uçağında 6 mürettebat ve 107 yolcu bulunduğu bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Tiran'dan saat 14.36'da hareket eden THY'nin İstanbul seferini yapacak TK 1476 sefer sayılı TC JEW Boeing 737-400 tipi yolcu uçağı, Yunanistan hava sahası üzerindeyken iki hava korsanı tarafından kaçırıldı.

İtalya'nın Brindisi Askeri Havaalanı'na inen uçakta 6 mürettebat ve 107 yolcu bulunuyor.

Uçağın Birinci Kaptanının Mürsel Gökalp, İkinci Kaptanının Yavuz Yılmaz olduğu öğrenildi.

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, Tiran-İstanbul seferini yaparken kaçırılan THY uçağındaki yolcuların can güvenliği açısından risk bulunmadığını söyledi.

Candan Karlıtekin, yaptığı açıklamada, kaçırılan uçağın İtalya'nın Brindisi Askeri Havaalanı'na sorunsuz indiğini belirterek, ''Uçaktaki yolcuların can güvenliği açısından bir riskleri yok. Yolcuların ve mürettebatın sağlık durumu iyi'' dedi.

Tüm bunlar yaşanırken orta atılan iddia korsanın PAPA'yı protesto için uçak kaçırdığı yönündeydi ama yeni gelen bir bilgi ise bunun tamamen aksi yönünde.. Korsan hıristiyan ve uçağı Trkiye geri gönderilmemek için kaçırmış!

Alıntı haberdir...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Son Dakika: THY uçağını kaçıranlar Türk vatandaşı !

İtalyan sivil havacılık yetkilisi, THY uçağının 2 Türk tarafından kaçırıldığını söyledi.

İtalyan sivil havacılık yetkilisi, Tiran-İstanbul seferini yapan THY uçağının iki Türk tarafından kaçırıldığını söyledi.

Yetkili, hava korsanlarıyla eylemlerini sona erdirmeleri amacıyla görüşmelere başlandığını, korsanların büyük ihtimalle silahsız olduklarını belirtti.

(Alıntıdır)
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

yahubu vatan için askerlik yapmak bu kadar mı zor geliyor... hristiyan olmasına şaşmamak gerek..

Yorum yap

Vay Gavur
        Astra at 19.2°E & 23.5°E

Yorum yap

tahmin ediyorum ki bu olay sadece planlanmış bir düzmece kargaşa yaratmaktan öte değil.ha bunu planlayanında vatikan ve papayı söylemlerinden dolayı aklamaya çalışan bir grup diye düşünüyorum.böyle bir grubunda nerede olabileceği malumdur
          Ebu Hureyre'nin (r.a.) anlattığına göre:
          Allah Resulü (a.s.) şöyle buyurdu: "Her Peygamberin bir duası vardır. Onunla Allah'a dua edegelmiştir. Fakat ben duamı Kıyamet gününde ümmetime şefaat etmek için saklıyorum."

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X