• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000xcı yardim ustalar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000xcı yardim ustalar

ustalar bende 2000xcı plus var ben buna yeni yazilim atmak istiyorum fakat hep sorun cikiyor PCLink2.0i User ile yazilimi atmak istiyorum baglanti kuruluyor sonra bu yazi cikiyor The software upgrade error ustalar ben ne yapmam lazim caresiz kaldim bana aciklayabilirmsiiniz ayrintili sekilede ben daha yeniyim yardim ederseniz cok sevinirim. birde bir sorum daha olacak ben bu cihazda türksata diseg A bakiyorum ama diferlerini bulamyiorum astra hotbird hic sinyal gelmyior disegleride ayarladim ama sonuc alamadim lütfen bana yardim edin

Hocam aynı şekilde benede error verdi + tuşuna basmadan cihazı fişe taktım (cihaz standby konumunda açıldı) sonra pclink'i açtım sonra çekiçten comport'u seçtikten sonra kalemden attım yazılımı sonuç ok, ancak bu yöntemi ustalar önerirmi sakıncaları varmı bilmiyorum bu konu ile ilgili bir topic açmıştım bir cevap alamadım, ancak sonuç şu ki yazılım atılıyor ve bir sorun olmadan çalışıyor. Selamlar, sevgiler, saygılar

Yorum yap

deyerli ustalarım 2000cıs usb cihazıma son yazılımı atım ama yeşil tuşa bastıgımda gecersiz diyor bu sebebten multuvizyonları seyredemiyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekürler

Yorum yap

samitahtkuran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        deyerli ustalarım 2000cıs usb cihazıma son yazılımı atım ama yeşil tuşa bastıgımda gecersiz diyor bu sebebten multuvizyonları seyredemiyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekürler

menü + usb control modül girişi menüsü üzerin de kırmızı tuş 1234 gelen sayfada emu açık emu auto update açık yapın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X