• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Norton Ghost 2003 Disket ve Boot Cd İmage

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Norton Ghost 2003 Disket ve Boot Cd İmage

Norton Ghost Disket ,Boot Cd image ve explorer

Explorer gho uzantılı aldığınız yedeklerin içini görmenize ve lazım olanı almanıza yarar

"Ghost 2003 Disket'i diğer ghost'larla karıştırmayın arkadaşlar. Fat32 ve NTFS dosya sistemlerini tanıyor. Kullanımı çok kolay ve aynen şöyle:

Yedeğini alacağımız zaman: Disket takıp proğramı çalıştırıyoruz kendisi diskete sistem dosyalarını yüklüyor. Bilgisayarı kapatıp disketi taktığımızda proğram açılıyor. Herşeyi MS-Dos'tan yapıyoruz. Ayrıca mausenizde çalışıyor.Bilgisayarı Disketten başlatıyoruz

Ok
    Programdan "Local-Partition-To İmage" seçiyoruz

Hdd mizi görüyoruz seçerek ok liyoruz

Burada da yedekleyeceğimiz bölümü( Bende burası C: ) işaretliyoruz

Yedek lerin saklanacağı bölümü işaretliyoruz D:

Fast

Ve son Yedeğiniz alındı ve istediğiniz yere kaydedildi.

Yedeği açacağımız zaman: Yine bilgisayar kapatıp açtığımızda disketten program açılıyor. bu sefer "Local-Partition-From İmage" basıp

Ve yedeği D'den geri çağırıyoruz.

Hepsi bu kadar.Normalde yedek dosyalar bakıldığında 2,3 veya fazla görünebilir fakat yüklerken dosyaların hepsini alıyor bir klasöre koyabilirsiniz

Yedeği aldığımız gibi %100 aynı şekilde açıyor. Yani Windows hiç açılmasa bile yedeği geri getirebiliyoruz. Bigalı

Ghostu eskiden çok kullandım. Bir sorun yoktu. Ancak şimdileri Ghost ile aldığım yedeği açamıyorum. Hata veriyor. Acaba nedendir?

Yorum yap

gezgin202 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ghostu eskiden çok kullandım. Bir sorun yoktu. Ancak şimdileri Ghost ile aldığım yedeği açamıyorum. Hata veriyor. Acaba nedendir?
      Açamıyorum dediğiniz geri yüklememi yoksa yedeklerin içini görmemi
      içi ise bu program işine yarar üstteki programı deneyiniz
      Geri yükleme ise hata ne yazıyor onun için bir şey diyemem ben karşılaşmadım saygılar

Yorum yap

ghostu indirdim nrg dosyası çıktı.dosyayı açmak için webi kullan ve listeden uygun programı seç diyor.ne yapmam lazım.

Yorum yap

reje Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ghostu indirdim nrg dosyası çıktı.dosyayı açmak için webi kullan ve listeden uygun programı seç diyor.ne yapmam lazım.
          O cd kalıbıdır nero programı ile cd ye yazdıracaksınız demekki sisteminizde nero yok yada varsa birlikte açtan neroyu gösteriniz kolay gelsin

Yorum yap

bu uygulamayı formattan bıkan herkes öğrenmeli..güzel paylaşım emeğine sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X