• Hoş geldiniz. Özel alanlar hariç forumdaki konuları görüntüleyebilirsiniz. Tüm konuları görüntüleyebilmek ve yazabilmek için ÜYE OLMANIZ gerekmektedir. Üye olmak için BURAYA tıklayınız.

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Powermaster Lcd Led Tv Ekran Koruyucu Filmler

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
 • Filter
 • Vakit
 • Show
Clear All
new posts

 • Powermaster Lcd Led Tv Ekran Koruyucu Filmler

  Powermaster Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu Filmler
  Hemen hemen hepimizin işyerlerinde, evlerde, ofislerde, ortak kullanım alanlarında en yoğun şekilde kullandığı elektronik cihazların başında televizyonlar gelir. Başında en çok zaman geçirdiğimiz LCD, LED, Plazma Tv ler her geçen gün yeni özellikler kazandıkça yaşamımızda daha fazla yere sahip olmaktalar. Bu yoğun kullanıma sahip televizyonlar geniş ve hassas ekranlara sahiptirler ve kesinlikle ekstra korunmaya ihtiyaç duyarlar. Tv ekran boyutlarına göre tasarlanmış Powermaster Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu filmler, hayatımızın vazgeçilmezlerinden LCD, LED, Plazma televizyonlarımızın ekranlarına gelebilecek çizilmelere ve darbelere karşı korunmalarını hem de kolayca temizlenebilmelerini sağlarlar.:helal:  Lcd Led Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu Filmler Gerekli midir?
  Günümüzde üretilen Lcd Led Tv modellerinde, çizilmelere karşı dayanıklı ekranlar kullanılır. Televizyonlarda kullanılan ekranların dayanıklı malzemelerden yapılmış olmaları onları genel kullanımda oldukça etkili şekilde korumalarına rağmen sivri ve kesici özellikteki cisimler bu yüzeylerin çizilmelerine sebep olabilir. Dayanıklı olmaları için özel önlemler alınmamış Lcd Led Tv ekranları ise özen gösterilmediğinde normal kullanımda bile kolayca çizilebilir. Bu durumda Tv Ekran Koruyucu ürünleri, dayanıklı olmayan ekran çeşitleri için olmazsa olmazdır. Dayanıklı ekranlara sahip olan televizyon modellerinde de Tv Kırılmaz Ekran Koruyucular sayesinde çok daha etkili bir şekilde korunurlar.

  Tv Kırılmaz Ekran Koruyucuların Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
  Lcd, Led Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu filmler, ekranlarda darbelere karşı ekstra bir koruma sağlar. Bu ürünler, çizilmelere karşı dayanıksız olan ürünlerin ekranlarını koruma altına alırken, dayanıklı ekran modellerinde ise korunma düzeyini daha da arttırarak daha sağlıklı güvenli bir kullanım sağlarlar. Çizilmelerin yanında bu ürünler ekranlarda darbelerden dolayı meydana gelebilecek olan çatlama ve kırılmaların önlenmesinde de oldukça etkilidirler. LCD, LED Plazma Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu ürünleri, darbelerde daha geniş bir yüzey sağladıkları için, ekrana doğrudan çarpacak bir cismin yaratacağı basıncı azaltır ve ekranın zarar görmesini bu şekilde engellerler. Ekran koruyucu filmlerin sertleştirilmiş yüzeyi çizilmelere ve aşınmalara karşı dayanıklıdır ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Tv Kırılmaz Ekran Koruyucuların sağladıkları avantajlardan bir diğeri ise bu ürünlerin temizliklerinin de oldukça kolay olmasıdır. Parmak izi, su izi ve kir tutmama özelliklerine sahip olan ürün modellerinin kullanılmaması ile LCD, LED, Plazma ekranları kolaylıkla temizlenebilir. Özellikle çok parmak izi bırakan ve kolay kirlenen LCD, LED Tv modellerinde bu tip ürünler oldukça kullanışlıdır.

  Powermaster Tv Ekran Koruyucu Film Ölçüleri Modelleri
  Tv kırılmaz ekran koruyucu filmler, Mert-er Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. tarafından patentlidir. İzinsiz kullanım halinde ilgili kişi ve kurumlar hakkında hukuki işlem başlatılacaktır. Patent No:2016/09954
  Powermaster Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu Filmler, universaldir ve televizyonların ekranlarını darbelere karşı koruyucu filmlerdir. Piyasadaki her tip LCD, LED, Plazma Tv lerde 32"-39"-40"-42"-43"-48"-49"-50"-55" ölçülerinde piyasadaki tüm televizyon marka ve modelleriyle uyumlu universal tv kırılmaz ekran koruyucu filmleri ilk defa Powermaster markasıyla Merter Elektronik ile Türkiye piyasasına giriş yapacaktır. Dayanıklılık testleri ve araştırmalar sonucu üretimine karar verilen Powermaster Lcd Led Plazma Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu Filmleri, 2017 yılının ilk çeyreği bitmeden ülkemizde satışa sunulması planlanmaktadır. Tüm Tv Ekran Koruyucu ölçü ve modellerine merterelektronik.com 'dan ulaşabilirsiniz.

  http://www.merterelektronik.com/Tv-K...LA_3777-2.html
  Led Tv Panel Ledleri Türkiye'nin Tv Yedek Parça Tedarikçisi
  https://www.merterelektronik.com/kat...-panel-ledleri
 • #2

  Stoklara ne zaman girecek acaba fiyat ne olacak ?

  Mesaj İçeriği

  • #3

   fiyat nedir

   Mesaj İçeriği

   • #4

    Merhabalar, öngörülen tarih 2017 mart ortası stoklarımıza gelince yine forumlardan ve facebook sayfamızdan duyurulacaktır.
    Led Tv Panel Ledleri Türkiye'nin Tv Yedek Parça Tedarikçisi
    https://www.merterelektronik.com/kat...-panel-ledleri

    Mesaj İçeriği

    • #5

     Tv ekran koruyucu filmlerin satışa açıldı.:helal:
     https://www.merterelektronik.com/Tv-...LA_3777-2.html
     Led Tv Panel Ledleri Türkiye'nin Tv Yedek Parça Tedarikçisi
     https://www.merterelektronik.com/kat...-panel-ledleri

     Mesaj İçeriği

     • #6

      ''iyi günler.SEG '22911 FULL HD LED TV paneli kırık panel modeli LC 215EUE (SD)(A1) bu cihaza uygun panel varmı.
      panel varsa tamir için getirebilirim.saygılar'

      Dün böyle bir mesaj yazmıştım.mesajım silinmiş.cevap verme gereğini niye duymadınız öğrenebilirmiyim.panel var ama satmıyorum diyebilirdiniz.saygılar

      Mesaj İçeriği

      Working...
      X