• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Steam Kış İndirimlerinde Son Saatler!

Gizle
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Steam Kış İndirimlerinde Son Saatler!

  Steam Kış İndirimlerinde Son Saatler!

  Steam’de başlayan kış indirimleri kapsamında her gün farklı oyunlarda yüzde 90*lara varan indirimler sunuluyor. Fakat bu akşam indirimler sona eriyor.

  Steam’de başlatılan kampanya sayesinde kişilerin çok yüksek oranlarda indirimler ile oyunları satın alabilmesi mümkün olurken kış indirimlerinde bu akşam son gün. Bu akşam saat 21.00 itibariyle sona erecek kış indirimlerinde kişiler için son fırsatlar.

  Özellikle son gün itibariyle 10 TL’nin altına inen onlarca oyun,kişilerin cazip fırsatlar dan yararlanması konusunda son bir imkan sağlarken sizler için en çok dikkat çeken ve 10 TL altındaki bir etiket fiyatı ile satılan oyunları listeledik;

  1- Euro Truck Simulator 2 - 9,75TL (%75 İndirim)

  2- Left 4 Dead 2 - 6,20TL (%80 İndirim)

  3- PAYDAY 2 - 7,75TL (%75 İndirim)

  4- Mount & Blade: Warband - 7,49TL (%75 İndirim)

  5- Age of Empires II HD - 7,75TL (%75 İndirim)

  6- Tomb Raider - 8,74TL (%75 İndirim)

  7- Dishonored - 9,56TL (%67 İndirim)

  8- Assassin’s Creed Revelations - 6,80TL (%66 İndirim)

  9- Outlast - 7,75TL (%75 İndirim)

  10- Just Cause 2 - 5,74TL (%75 İndirim)

  11- Morphine - 1,20TL (%80 İndirim)

  12- To The Moon 5 Year Anniversary Bundle - 8,58TL (%81 İndirim)

  Bu oyun fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin mutlaka saat 21.00’a kadar gerekli satın almaları yapması gerekiyor.
 • #2

  Oyuncular tarafından dört gözle beklenen Steam indirim tarihleri güvenilir kaynaklar tarafından paylaşıldı.

  Bu yılki Steam indirim tarihleri oyuncular tarafından merak edilirken, yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan SteamDB bahsi geçen indirim tarihlerini sızdırdı.
  SteamDB tarafınca aktarılan bilgilere bakacak olursak, Valve’nin 2020 yılının geri kalanı için üç farklı indirim planladığını görmekteyiz. Bu indirim dönemlerindeyse Valve, her yıl olduğu gibi oyunların fiyatları üzerinde yaklaşık yüzde 50 ila yüzde 90 arasında bir indirime gitmeyi planlıyor.
  SteamDB’nin açıklamalarına göreyse Valve ilk olarak 29 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında Cadılar Bayramı İndirimleri’ni düzenleyecek. Bu indirim dönemi ise toplamda 5 gün sürecek.

  Cadılar Bayramı İndirimleri’nin hemen ardındansa Valve, Kasım ayı içerisinde Sonbahar İndirimleri’yle oyuncuların karşısına çıkacak. Sonbahar İndirimleri ise 25 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek.
  Sonbahar İndirimleri’nden sonraysa 2020 yılının son indirim dönemi olan Kış İndirimleri ile oyuncuların karşısına çıkacak olan firma, bu indirim dönemini ise 22 Aralık-5 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirecek. Bahsi geçen Kış İndirimleri ise her yıl olduğu gibi tam iki hafta boyunca boyunca devam edecek.
  Şimdilik, Steam cephesinden konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak şirkete yakın birçok kaynağın sızdırılan bilgileri doğruladığına da şahit olmaktayız. Son olarak ise hemen aşağıdan SteamDB tarafınca sızdırılan indirim tarihlerini inceleyebilirsiniz.
  Sızdırılan İndirim Tarihleri

  Cadılar Bayramı İndirimi: 29 Ekim – 2 Kasım
  Sonbahar İndirimi: 25 Kasım – 1 Aralık
  Kış İndirimi: 22 Aralık – 5 Ocak

  Yorum yap

  Hazırlanıyor...
  X