• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Navbarın Altına Duyurular Menüsü...!!

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Navbarın Altına Duyurular Menüsü...!!

Navbarın Altına Duyurular Menüsü

Anasayfada nereye isterseniz menü içerisinde kayan yazı şeklinde duyuru ekleme olayı... (Buradaki örneği; bizim anasayfadaki "Duyurular" ın olduğu yerdekine göredir)

- FORUMHOME templatesini açıp $navbar satırının altına şunları ekleyin ve düzenleyin;
    Kod:
    <!-- duyurular -->

<table align="center" border="0" cellpadding="6" cellspacing="1" class="tborder" width="100%">
    <tr>
    <td class="tcat"><span class="smallfont"><b><center>! - Duyurular - !</center></b></span></td>
    <tr><td class="alt1">
    <b><marquee behavior="alternate" direction="up" scrolldelay="20" scrollamount="1" height="70"><span style="color: brown;"><center>
    <div><font color="brown">[COLOR="red"]Duyuru yazısı buraya![/COLOR]</font></div>
    </center></span></marquee></b>
    </td></tr>
    </table>

<!-- duyurular -->

ben her forumda duyuru koymak istiyorum sizin gibi ve forum kurallarına y&#246;nlensin istiyorum bunu nasıl yaparım...

Yorum yap

Admincp >> Duyurular >> Yeni Duyuru Ekle

Yorum yap

Organik dostum ben 2 duyuru ekleyince 2.si ilk a&#231;tığımın i&#231;ine a&#231;ılıyor yardım et.

Yorum yap

£şkiya Nickli Üyeden Alıntı
          Organik dostum ben 2 duyuru ekleyince 2.si ilk açtığımın içine açılıyor yardım et.
          evet aynı sorun bende de var. Cevap yazmış gibi oluyor. 2 farklı duyuru olmuyor. atla:

Yorum yap

saol organik

Yorum yap

organık81 dostum bunu yaptım ve işte sitemıze hoşgeldınız fılan yazdım hanı forumun altında yenı uyemız hoşgeldınız cıkıyor son uye olan ıcın onu yapmayı denedım olmadı oradakı kodu yazarsam olur sanmıstım yardım edersen sevınırım

<a href="{1}" target="_blank">{2}</a> bunu yazdım ama sadece 2 sayısı cıkıyor oradakı gıbı uye adı cıkmıyor

Yorum yap

tumacarr Nickli Üyeden Alıntı
                organık81 dostum bunu yaptım ve işte sitemıze hoşgeldınız fılan yazdım hanı forumun altında yenı uyemız hoşgeldınız cıkıyor son uye olan ıcın onu yapmayı denedım olmadı oradakı kodu yazarsam olur sanmıstım yardım edersen sevınırım

<a href="{1}" target="_blank">{2}</a> bunu yazdım ama sadece 2 sayısı cıkıyor oradakı gıbı uye adı cıkmıyor
                {2} orda kullanılması gereken değişken değildir, yanlış.. {2} yerine şunu koyarak dene;

$bbuserinfo[username]

Yorum yap

buda olmadı bu sefer senın verdığın kod cıkıyor organık81 yenı kayıt olan uyenın adının yazmasının bır caresı var mı acaba tam kodu varsa verırsen sevınırım

tesekkurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X