• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dvp_le Rutuş Plugini

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dvp_le Rutuş Plugini

arkadaşlar bu plug_ins c:/program files > adobe>photohop>Plug-Ins > Filters içine kopyalayın..sonrada photoshop programını açın resminizide açın sonra CRTL J yaparak resmi kopyalayın ve sırası ile bu yazılanları uygulayın (1 inci hamle )>Filter > noise > Jpeg clean up..> (2 nci hamle )> reduce graininess..(3 ücnü hamle)> remove moire patern... şimdi Background un göz işaretini kaldırın ve sonra layer 1 i seçin sonra layer 1 in saçını >kaşlarını > dudaklarını >gözlerini silin sonra opacity yi %50 yapın ve backgrudn gözünü yerine koyun..işte hepsi bukadar...saygılar..
    Eklenen Dosyalar

selamlar arkadaşlar ben daha önce bu plugin i pc de kullanıyordum şuan mac kullanıyorum bu pluginin mac için olanı vamı varsada nerden bulabilirim kolay gelsin

Yorum yap

Dvp_le malesef bunun ne demek olduğunu bilmiyorum ki.özür dilerm ama konuyu anlamadım.biraz yardımcı olabilir misiniz.

Yorum yap

atmaca Nickli Üyeden Alıntı
        Dvp_le malesef bunun ne demek olduğunu bilmiyorum ki,ne işe yaradığını bilsem.özür dilerm ama konuyu anladım.biraz yardımcı olabilir misiniz.
        @atmaca konuyu anlamışsın netür bi yardım istiyosun yazarsan yardımcı oluruz...saygılar

Yorum yap

resimli anlatım yağtığın için tşk ederim üstad.ellerine sağlık

Yorum yap

teşekkürler arkadaşım ellerine sağlık

Yorum yap

link yenilenmiştir.

Yorum yap

paylaşım işin teşekkürler.
                Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
                --------------------------------------------------------------
                Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
                Next YE-18500 HD+Plus
                90cm ofset çanak (türksat) sabit,
                90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
                90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
                110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
                500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

qusell

Yorum yap

Hazırlanıyor...