• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Cosip Biss ve Nagra Eklenmiş 29-06-2006 Yazılımları ..

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cosip Biss ve Nagra Eklenmiş 29-06-2006 Yazılımları ..

2300 FTA,2300A,3300 FTA,5300,5300A, 29-06-2006 Biss ve Nagra eklenmiş yazılımları.5300A tarafımdan denenmiştir.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
    2300 FTA,2300A,3300 FTA,5300,5300A, 29-06-2006 Biss ve Nagra eklenmiş yazılımları.5300A tarafımdan denenmiştir.
    Dostum günaydın.. bu yazılımlar verileli 4 ay oldu.. Tarihe bakarsan 29.3.2006 tarihli olduğunu görürsün.... Zaten bu başlıkta verilmişti... >>> http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=9323
    NO COMMENT

Yorum yap

yazılımı yüklersen coship cıhaz trident e döner,bilginize

Yorum yap

Dostum bulduğum yerde 29-06-2006 yazıyordu.Bende yükledim.Birçok yazılımda eski tarih yazıyor ama editlenmiş oluyor.Nagra 2111 ekli onlarda da varmı bilmiyorum.oda keylerle geldiyse bilmiyorum.Çünkü keyleride cihazı çalıştırmadan önce atmıştım.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
          Dostum bulduğum yerde 29-06-2006 yazıyordu.Bende yükledim.Birçok yazılımda eski tarih yazıyor ama editlenmiş oluyor.Nagra 2111 ekli onlarda da varmı bilmiyorum.oda keylerle geldiyse bilmiyorum.Çünkü keyleride cihazı çalıştırmadan önce atmıştım.
          tarih derken şunu kastettim > dosyanın üzerine bir kere tıkla. explore nin durum çubuğuna bak Değiştirme tarihini görürsün.. Şayet göremezsen dosyanın özelliklerine gir orada yazar... buna göre yeni olup olmadığını anlarsın. ha vatandaş Bilg. saatini değiştirip modify etmiş olabilir. Orada eski yazılım güncel gözükebilir. Tabi yükleyince anlarsın.. Bu durumda İstisnalar kaideyi bozmaz
          NO COMMENT

Yorum yap

netice itibari ile multi leri acıyormu bu yazılım

Yorum yap

teşekkür ederim
              dost forumlarınmoderatorsu
              kimsesiz-antencii

Yorum yap

hehe buda benden olsun 5003 serisi 9-12-07 yazılımıymış
                Eklenen Dosyalar

Yorum yap

merhaba,
                  coship 2300 a da sifre girmeme ragmen calismiyor, yardim edebilecek varmi
                  tsk

Yorum yap

Yazılımı yükledim GOOD YAZISINIDA gördük,ondan sonra ne yapacağım factory date tex leri nerden nasıl bulacağım uydu alıcımı açınca 0000 yazıyor kırmızı ışık yanıyor sönüyor ama yazılım yüklenmiş hiçbir kanal görünmüyor ne yapacağımı bilmiyorum.
                    Yüklememi yaptıktan sonra cihaz bilgisinde şunlar yazıyor hiçbir kanal görünmemesine rağmen

STARNET DSR4850
                    VERSİON S100b-2.07R-B39.02
                    VERSİON HARWARE:STS-MB.00B_CI-SZL0

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X