• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DM7025 aldim ama hic beyenmedim!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

horon Nickli Üyeden Alıntı
    Elinizde bir uçak var fakat kullanmatı bilmiyorsanız hiç bir işe yaramaz.
    Bence cihazı biraz inceleyin sonra karar verin. Bu forumlarda her türlü bilgi var...
    canım cihazda default olarak fabrika ayarlarından kanal geçiş hızlı olarak gelsin kullanıcı mecbur mu yani onu bulmaya bi de turkeyforumdan kalma alışkanlıklar devam ediyo. adam cihazı beğenmedim diyo biri çıkmış sat o zaman o cihazı diyo biri kullanmayı bilmiyosun gibi gereksiz yaklaşımlar içinde . biraz daha hoşgörü diyorum. orada next e laf söyletmiyolar bam güm banlanıyorsunuz. burada da dreambox mu bu yolda acaba. benim dreambox um yok merak ediyorum araştırmak için okuyorum ama bu tür mesajlar daha da soğutuyo insanı.

Yorum yap

Arkadaslar bu cihazlar oyle kumandadan menu tusuna basinca karsiniza uc,dort secenek veren cihazlar degil ayrica cihazin fabrika ayarida her kullaniciya uyacak diye bir seyde yok.Alet komplike bir cihaz ve kullanarak ogrenilmesi gerekiyor bende yeni kullanmaya basladim ve gercekten cok memnunum her gun yeni bir opsiyonunu buluyorum onemli olan arastirmak.
      Saygilar

Yorum yap

Satarsan 500 Dolar ÇaliŞir

Yorum yap

arkadaslar goruntu kalitesi yazilimla duzeltile bilirmi?
          yani yeni imaglerde goruntu kalitesi duzelmesi imkan varmi?
          bundan once Kaon KVR1000plus sattim sirf goruntu kalitesi dusuk diye ,simdide Dreami satmak zorunda kalacam
          anlayacaginiz ben boyle dandik goruntuye tehemmul edemiycem
          bu arada dusunuyomda nasil olur millet cesitli cihazlarin arasindaki goruntu kalitesini fark edemiyor!!! yada nasil oluyor hic onem verilmiyor
          hele allahdan millet cikit kufur edmiyor burada bir keresinde baska bir forumda malum bir cihazin hakkinda yorum yazmistim yuzlerce kufur filan geldi ardindan hem 2 saat gecmeden banlanmistim...
          slm

Yorum yap

Diger forumlari bilmem ama buradadaki insanlarin kalitesi gelen mesajlardan belli zaten.Iste bu yuzden buradayiz.Ben sahsen 7025 in goruntusunden cok mumnunum evimde Kaon ve Yumatuda var ve ben isi profesyonel olarak yapiyorum yani hayatimi bu isten kazaniyorum sana tavfiyem eger cihazinin garantisi varsa ki fiyatina bakilirsa yuzde yuz vardir cihaza bir baktir derim cunku ilk defa 7025 in resim kalitesinden sikayetci birisini duyuyorum.

Yorum yap

dogrusu bu hic aklima gelmemisti
              belkide benim dreamde sorun var
              bunu arastirmam lazim
              sagol kardes

Yorum yap

ayrıca samsung görüntü kalitesi en mükemmel cihaz derler, bunu siz de belirtmişsiniz dramle kıyaslayınca geçebilir. Ben hiç görmedim denemedim.
                Sevgi dolu saygılar

Yorum yap

bu gun arkadasin 7025e bakdim ayni goruntu ,tabii kendisi goruntuden cok memnunde ben bundan once Next tum modeller ,Samsung ,yumatu ,kaon ,humax vs kullandim ve sattim bunlarin arasinda humaxin goruntu kalitesi iydi ama samsung bir baskaydi tum cihazlardan ustun O
                  diyer cihazlardan o kadar farkli ki her goren vay bee bu ne goruntu boyle senin cihaz ne? derdi....

buda cihazin resmi:

iki modul girisli ,iki gomulu modul
                  gomullerde
                  Via1,2 -Seca1,2 -Nagra -Cryptoworks ,Conax ->ok
                  Emuda var ,acilabilen tum kanallar Ok (crypto dahil)
                  sharngde var (yanlis NewCS ve com portla)
                  vs

Yorum yap

[QUOTE=ahura]2-3 gun once 7025 aldim ama hic beyenmedim
                    goruntu kalitesini hele hic beyenmedim birde kanal gecisleri 1s soyleniyor ama turksatta 2-3 saniye kanal gecisleri var
                    bundan once Samsung 9500VIACI kullaniyordum(halada duruyor) goruntu kalitesi muhtesem 7025 yanina bile yaklasamaz hele samsungun kanal gecisleri ister sifreli ister FTA bir S altinda

atla:[

Yorum yap

MasteR Nickli Üyeden Alıntı
                      gelişmiş ayarlarda enable fast zappingi bulup işaretleyin kanl geçişlerinin ne kadar hızlı olduğunu göreceksiniz.
                      av ayarlarından da rgb yi seçin görüntü kalitesini o zaman değerlendirin.

sizin elinizde ferrari var siz ikinci vitese atmayı bilmiyor ve tofaşım bundan daha hızlı diyorsunuz, bir sorsaydınız neden diye dunkes:
                      Usta cevabın müthiş buraya hiç bakmamıştım ama hata etmişim tekmil-i birden üç perde komedi varmış yaw:ehehe: :ehehe:

Yorum yap

valah dream box cihazi cok guzel sen nasil beyenmedin....

hayret yaaaaaaaaaw.......
                        C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

herkesin hayali bi cihaz ve gerçekten müthiş bi cihazdır nasıl begenmediğini bende anlamadım

Yorum yap

ustam yanlız bir sorun var uydudan kanal günçellemesi çok yavaş türksatı tam 20 dakikada tarıyor yaw insan gına geliyor yoksa bunun başka ayarları varda benmi bilmiyorum 1998 model cihaz bile bundan çok çok daha hızlı uydu taraması yapıyor
                            saygılarımla

Yorum yap

selam ahura ustat bıraz acele edıyorsun cıhazı forumlarda konularını bi oku araştır yardım eden olur bucıhazlar sıradan cıhazlar degıl bende 7000s kullanıyorum ilk aldıgımda bende bocaladım sonra araştıra araştıra cıhazın özellıklerını ögrendım takıp ettıgım kadarıyla yazılımları tam oturmadı yenı cıhaz ilerde bunlar yenı yazılımlarla düzelır 7025 pıyasaya cıkmadan fuarda sormuştum cıhazın eksıklerını yenı cıhazın yazılımları sorunlu olur demişlerdi yanı bıraz beklemen lazım yenı cıkan img leri bakarsın acele etme bayada para vermişindir bu cıhazların önü acık lınux sonuçta saygılar NOT samsung kayıt yapıyormu

Yorum yap

ahura Nickli Üyeden Alıntı
                                2-3 gun once 7025 aldim ama hic beyenmedim
                                goruntu kalitesini hele hic beyenmedim birde kanal gecisleri 1s soyleniyor ama turksatta 2-3 saniye kanal gecisleri var
                                bundan once Samsung 9500VIACI kullaniyordum(halada duruyor) goruntu kalitesi muhtesem 7025 yanina bile yaklasamaz hele samsungun kanal gecisleri ister sifreli ister FTA bir S altinda

atla:
                                Evet bende duydum aynen dediğin gibi, seni bu sorundan ben kurtarırım 500 dolara sat bana ....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X