• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yumatu 8500 CI Bissli Yazılım ?...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yumatu 8500 CI Bissli Yazılım ?...

Selam arkadaşlar şu Yumatu 8500 CI Bissli Yazılımı varmı acaba aradımda Biss ok yazılımını bulamadım sanırım yok yanlışmıyım acaba arkadaşlar ? Bu cihazlara acaba Bissli yazılım çıkacakmı yetkili arkadaşlar bize bir açıklama yaparsa iii olur en derin sevgi ve saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

evet aki usta haklısın şu anda daha çıkmadı 10 tane cihaz geldi ama emu atamadık..malesef inşallah bugun yarın çıkar..yumatu nedense bu konularda çok zayıf kaldı
    (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
    (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
    ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
    (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
    (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

yok değilmi hala biss li yazılım?

Yorum yap

Evet posiciğim çokta mağdur ve şikayetçi olan arkadaşlar var nette dökülmüşler valla bekleyelim hayırlısı olsun ne diyelim.
        LEBEN ?

Yorum yap

herkes şikayetçi 8000 serisinden yumatu destek vermiyo bu serisine yazık ya 2 mb canavar gibi cihaz aslında..
          (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
          (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
          ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
          (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
          (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Evet öğle ama ne yazıkki yazılım desteyi ya az yada yada yazılımla uğraşmak istemiyorlar vardır birşeyler posiciğim umarım en kısa zamanda herşey yoluna girerde mağdur olanlar mağduriyeti giderilir...
            LEBEN ?

Yorum yap

kimse bu cihaza kolay kolay yazılım desteği vermiyor bizde geleni geri çeviriyoruz yada bi arkadaş yazılımı fixleyip k...1 keyini girerse çok iyi olur.....

Yorum yap

Arkadaşlar fabrika 1 Mb X serisine olduğu gibi bu cihazdada yazılım desyeğini çekti edit yazılım verilirse verilecek onun haricinde fabrikadan yazılım çıkarsa süpriz olur

Yorum yap

slm

sevgılı arkadaslar lutfen bana yardım edın ne olur yumatu8500 yazılım nereden bulabılırım ve nasıl atabılırım lutfen lıg atarsanız sevınırım.herkeslere tesekkurler

Yorum yap

akrep_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sevgılı arkadaslar lutfen bana yardım edın ne olur yumatu8500 yazılım nereden bulabılırım ve nasıl atabılırım lutfen lıg atarsanız sevınırım.herkeslere tesekkurler
                    arkadaşım konuyu pek okumadan yazdın herhalde o cihaza malesef yazılım desteği yok ayrıca lig atarmısınız derken
                    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X