• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

GoldMaster 4000 - 9000 Serisi Yazılım Yükleme Resimli Anlatımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaş tecrübeli ye benziyorsun bende goldmaster 9900 pvr var kaydedici pvr den bilgisayara yayın aktarabiliyorum bilgisayardan mp3 dışında gürüntülü yayınları vcd filmleri aktaramıyorum yardımlarını bekliyorum
    teşşekürler

Yorum yap

güzel çalışma olmuş eline sağlık

Yorum yap

Arkadaşlar evdeki bilgisayarımdan cihaza proğram atamıyorum.İşyerindeki bilgisayardan atabiliyorum.Evdeki bilgisayar çift çekirdek acaba etkisi olurmu.
        Cihazım topfield ama goldmastere çevirdik.bilgi verebilecek bi arkadaş varsa memnun olurum.Şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Böyle bir form sitesine ilk defa yazıyorum.Benimde sorunum aynı dolphin1877 gibi.Başka bilgisayardan cihaza yazılım atıyorum,kendi bilgisayarımdan atamıyorum.Bilgisayarım çift çekirdekli ve goldmaster dönmüş topfielddir.
          Bu konulardan çok anlamamakla beraber anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Saygılar.

Yorum yap

emeklerıne saglık babacan allah razı olsun

Yorum yap

bu konuyla ilgili değil

arkadaşlar benim sorum yazılımı yüklediğim zaman makinedeki oyunlar silindi bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

arkadaşım goldmaster 9700CIM modelinde yüklemeye çalışıyorum display ekranında sürekli E-03 yanıp sönüyo acaba oluyormu yoksa olmamışmı

Yorum yap

merhabalar, diz üstü bilgisayardan yükleme yapmaya çalışıyorum fakat
                  waiting for request.reset set top box diyor ve yükleme yapmıyor nedeni ve nasıl yüklemeye geçileceği konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Yorum yap

Bu sayfayı ilk kez görüyorum, cihazın A dan Z ye her şeyini anlatmışsınız.
                    Elinize sağlık.

Yorum yap

Uymluluk

Yükleme yapacağın Vega 2.32 veya hangi versiyon ise üzerinde sağ tuş tıkla özellikler menüsüne gel. Uyumluluk menüsünü seç ve oradan uyumluluk modunu Windows 98/Windows Me olarak ayarla ve tamam diyip çık. Bir de böyle dene olması lazım.

Yorum yap

goldmaster

iyi günler bu loader programını nereden indireceğiz

Yorum yap

break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          iyi günler bu loader programını nereden indireceğiz
                          yazılım dosyası içinde mevcuttur onu kullanabilirsiniz
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

selam arkadaşlar forum çok güzel emeği geçenlerin ellerine sağlık.Şimdiye kadar güncelleme işleriyle uğraşmadım ama artık kendim yapmak istiyorum.Birde discovery ve animal planet kanallarını açmak istiyorum fakat nette araştırırken iyice kaıştı işler.Emu,biss, diğer birsürü terimler girdi devreye.Nette 16 haneli şifreler buldum fakat meniden 121 , tuşladıktan sonra bu kodu nereye gireceğimi anlayamadım.Bana bi yardımcı oluverin.Discovery için
                            0C 30 C3 FF 0C 30 C3 FF
                            diye bir kod buldum ama giremedim.kodlar 16 hane olmasına rağmen daha fazla haneler çıkıyor.Acil yardım ederseniz çok makbule geçecek.Bide son olarak makinaya yazılım atmak için proğrama tıklıyorum ama foruma giriş yapmamış gibi görünüyorum.Upload edilmiş bi yer varsa linkini verirmisiniz.Hepinize teşekkürler saygılar

Yorum yap

ali_ankara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              selam arkadaşlar forum çok güzel emeği geçenlerin ellerine sağlık.Şimdiye kadar güncelleme işleriyle uğraşmadım ama artık kendim yapmak istiyorum.Birde discovery ve animal planet kanallarını açmak istiyorum fakat nette araştırırken iyice kaıştı işler.Emu,biss, diğer birsürü terimler girdi devreye.Nette 16 haneli şifreler buldum fakat meniden 121 , tuşladıktan sonra bu kodu nereye gireceğimi anlayamadım.Bana bi yardımcı oluverin.Discovery için
                              0C 30 C3 FF 0C 30 C3 FF
                              diye bir kod buldum ama giremedim.kodlar 16 hane olmasına rağmen daha fazla haneler çıkıyor.Acil yardım ederseniz çok makbule geçecek.Bide son olarak makinaya yazılım atmak için proğrama tıklıyorum ama foruma giriş yapmamış gibi görünüyorum.Upload edilmiş bi yer varsa linkini verirmisiniz.Hepinize teşekkürler saygılar
                              dostum bahsettiğiniz kanallar yalnızca thor uydusunda emuyla açılıyor biss ke.yleri siz g.master cihaza uygulayamazsınız ancak fix yazılım verilirse cihaza atarsınız onun dışında mümkün değil
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X