• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Telefunken - Profilo - Siemens Yandan Girişli Cihazlar İçin Resimli Yükleme Talimatı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

merhaba arkadaşlar,
    bende telefunken ua 150 cı cihazı var. Bu cihaza hangi loader'ı yüklemem gerekir ve şifreli kanalları izlemem bu cihaza uygun hangi emu yazılımlarını nereden yüklemem gerektiği hakkında bana bilig verip yönlendirecek bir arkadaş varsa çok sevineceğim... Selamlar, şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

tekilakeyleri

Yorum yap

arkadaşım eline..sağlık..

Yorum yap

Orjinal yazılım 19.06 diyorsunuz ama fabrika 20.12 orjinal yazılımını yapmış. ne olacak peki illa ki 19.06 yazılımımı olacak

Yorum yap

slm üstatlar bende profilo yandan girişli cihaz var ama be bu cihaza reset atmak istiyorum benden şifre istiyor şifreyi bilmiyorum ve cihaza en son yazlımı atmak istiyorum bana acilen yardım edremisiniz
            :zipla: :zipla:

Yorum yap

cihazın yazılımı 20.12 yazıyor cihaza 19.06 yazılımını atacağım
              :zipla: :zipla:

Yorum yap

hakan.bıçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                slm üstatlar bende profilo yandan girişli cihaz var ama be bu cihaza reset atmak istiyorum benden şifre istiyor şifreyi bilmiyorum ve cihaza en son yazlımı atmak istiyorum bana acilen yardım edremisiniz
                master 7139 o cihaza yeni yazılım yok arkadaşım

Yorum yap

Teşekkürler ellerinize beyninize sağlık gerçekten güzel bir çalışma olmuş başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum yap

tesekkurler

Yorum yap

arkadaşlar profilo cihazların fabrika ayarlarına nasıl dönerim şifresi degişmiş bulamıyorum

Yorum yap

güzel çalışma olmuş tşkl

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X