• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Platformumuz Yenilenmiştir !

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

@mach1 teşekkürler. Forum hayırlı olsun. Eski hesabımızı (ckk) kullanabilecek miyiz? Giriş sorunları devam ediyor.

Ekleme: Kullanıcı adım ve şifre ile girince bu ekran ile yönlendirme yapıyor. Bu ekrandaki mesaj İngilizce. Yeni hesaptaki yönlendirme mesajı Türkçe. Ama sonraki ekranda giriş yapmadan kalıyor. Ya çerezleri temizlemek ya da tarayıcı yeniden başlatmak gerekli. Bundan sonra sayfa geliyor ama giriş yapılmamış oluyor. Ana sayfada online görünüyor ama. Firefox ile denedim o da aynı.
    Son düzenleyen cmhrky; 24-02-2021, 16:45.

Yorum yap

Windows 10 ve Linux Fedora işletim sistemlerini kullanıyorum. Firefox, Opera, Edge, Chrome ve İnternet Explorer tarayıcılarında eski hesabıma erişim sağlayamadım. Kullanıcı adı ve şifremi doğru olarak giriyorum. Ana sayfaya yönlendiriliyorsunuz ibaresi çıktıktan sonra beyaz ekranda kalıyor. Üyelik girişi yapımca foruma yönlendirmiyor. Yeni üyelik alarak yazmak zorunda kaldım .YEni üyelikte hiçbir sorun yok sisteme giriş sağlıyor ama eski üyeliğimize erişemedim. Ayrıca forumda SSL olmadığı için güvenli değil uyarısı çıkıyor tarayıcıda. Bilginize.

Yorum yap

cmhrky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        @mach1 teşekkürler. Forum hayırlı olsun. Eski hesabımızı (ckk) kullanabilecek miyiz? Giriş sorunları devam ediyor.

Ekleme: Kullanıcı adım ve şifre ile girince bu ekran ile yönlendirme yapıyor. Bu ekrandaki mesaj İngilizce. Yeni hesaptaki yönlendirme mesajı Türkçe. Ama sonraki ekranda giriş yapmadan kalıyor. Ya çerezleri temizlemek ya da tarayıcı yeniden başlatmak gerekli. Bundan sonra sayfa geliyor ama giriş yapılmamış oluyor. Ana sayfada online görünüyor ama. Firefox ile denedim o da aynı.
        Aynı sorun bende de mevcut hocam.

Yorum yap

USTAM BU ARKADAŞIM FORUMA GİREMİYOMUŞ -----arzum_34 -------- BANA ULAŞTI HABER VERİYİM DEDİM SELAMLAR

Yorum yap

USTAM RİCA BU ARKADAŞIM FORUMA GİREMİYOMUŞ YARDIMIN RİCA --- arzum_34 ---- ADAM FORUMA GİREMİYOIRUM DİYE ÇILDIRIYO

Yorum yap

cmhrky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tesekkurler mach1 , yeni forum hayirli olsun ...
              bendede hala eski nick ( Muzocat ) ile login olma problemi devam ediyor, aynen cmhrky arkadasin yazdigi gibi bendekide, eski nicki kullanmak isterim tabiki
              Son düzenleyen muzocatnl; 26-02-2021, 12:50.

Yorum yap

mach1 hocam iyi akşamlar.

Bende de diğer arkadaşlar gibi ("Sansar Selim1", "cmhrky "...) aynı sorun devam ediyor. " beylun90 " hala aktif gözüküyor fakat foruma bu kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılamıyor. Mecburen yeni üye olduk. Yeni platform hayırlı olsun. Bu aksaklıkların en kısa zamanda giderilerek eski kullanıcı adımız ve avatarımıza kavuşmak dileğimle iyi çalışmalar dilerim.

Yorum yap

hayırlı olsun "smiley koyacaktım 11 tane var içlerinde yok
                  ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                  Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                  Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                  MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                  Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                  Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                  Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

emeğinize sağlık ustalar
                    hayırlısı olsun.
                    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Yeni yapının tüm kullanıcılara hayırlı olmasını dilerim..

Yorum yap

Windows 10 işletim sistemini kullanıyorum. Firefox, Opera, Edge, Chrome tarayıcılarında eski hesabıma erişim sağlayamadım. Kullanıcı adı ve şifremi doğru olarak giriyorum. Ekranda kullanıcı adıma "hamsun" hitaben hoşgeldiniz ve ana sayfaya yönlendiriliyorsunuz ibaresi çıktıktan sonra beyaz ekranda kalıyor. Forumlarda ikinci üyelik yasak, ancak, bu mesajı yazabilmek için mecburen yeniden üye oldum, eski kullanıcı adımla foruma girebilmem için ne yapmam gerektiğini bildirirseniz memnun olurum.

Yorum yap

eski nick bende kullanamıyorum. huliki

Yorum yap

FlatoOcto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Windows 10 işletim sistemini kullanıyorum. Firefox, Opera, Edge, Chrome tarayıcılarında eski hesabıma erişim sağlayamadım. Kullanıcı adı ve şifremi doğru olarak giriyorum. Ekranda kullanıcı adıma "hamsun" hitaben hoşgeldiniz ve ana sayfaya yönlendiriliyorsunuz ibaresi çıktıktan sonra beyaz ekranda kalıyor. Forumlarda ikinci üyelik yasak, ancak, bu mesajı yazabilmek için mecburen yeniden üye oldum, eski kullanıcı adımla foruma girebilmem için ne yapmam gerektiğini bildirirseniz memnun olurum.
                            sen ben ve birkac arkadasinda durumu boyle bende giremiyorum eski nickim ( Muzocat ) ile forum yonetimi henuz bu konuda yardmci olamadi.

Yorum yap

Eski bazı üyeliklerle giriş yapılamıyor evet yeni aldığınız nickler ile kullanılacak arkadaşlar şu an için
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Yeni sitemiz

Sayın mach1forum site yönetici ileri ve forum üyeleri yeni sitemiz hayırlı olsun eski kullanıcı adımızla giremedim ama bu sorunda çözümü halledilir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X