5 sonuçtan 1 --- 5 arası gösteriliyor

Konu: Cardmaster crd2

Question Cardmaster crd2

Arkadaşlar bende cardmaster crd 2 isminde kart yazıcı makina var.Bu aletle win 98 de fun kartımı rahatlıkla master burner programı ile yazıyordum,şimdi ise win xp kullanıyorum ve kartımı yazamıyorum, RS 232 çevirici ile laptopda. kartımı hangi programmer ile yazabilirim,kartı yazmam için bir yol gösterirseniz çok memnun olurum,teşekkürler.

Junior Member
    Giriş
    14-04-2011

Varsayılan Whare ı can found to buy cardmaster plus 2003 lcd

ı want to buy carmaster plkus2003 ın europe turkey or chına whare ı can found ıt does someone have an adreess of shop

arkadaslar bilen varsa lutfen .LUTFEN BILDIRSIN ( MEDIATECH ( 002A)4.0W FREKANS 11258 H 27500 BURDA KACKANAL EMU ILE IZLENIYOR BILEN VARSA LUTFEN YAZSIN SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM

Senior Member
    Giriş
    17-09-2006

Alıntı karakoyun52 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    arkadaslar bilen varsa lutfen .LUTFEN BILDIRSIN ( MEDIATECH ( 002A)4.0W FREKANS 11258 H 27500 BURDA KACKANAL EMU ILE IZLENIYOR BILEN VARSA LUTFEN YAZSIN SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM
    http://www.mach1digital.com/mach1for...0&postcount=24
    Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr
    http://destek.next.com.tr/

Junior Member
    Giriş
    10-06-2008

Varsayılan Master burner 2010 ve masterburner 2013

Alıntı okifioktay tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar bende cardmaster crd 2 isminde kart yazıcı makina var.Bu aletle win 98 de fun kartımı rahatlıkla master burner programı ile yazıyordum,şimdi ise win xp kullanıyorum ve kartımı yazamıyorum, RS 232 çevirici ile laptopda. kartımı hangi programmer ile yazabilirim,kartı yazmam için bir yol gösterirseniz çok memnun olurum,teşekkürler.
    Aynı programeri bende kullanıyorum Cardmaster CRD2 burner programlarını arama motorlarında aratırken Cardmaster Crd2 burner "XP" yada Cardmaster Crd2 burner "Win7" şeklinde aratın.
    Master burner 2010 ve masterburner 2013 te işinizi görür.:helal:

Forumdaki Yetkileriniz

• Konu açma yetkiniz yok
  • Konularda cevap yazma yetkiniz yok
  • Eklenti yükleme yetkiniz yok
  • Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok
  •