• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TVH CCcam Emu

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TVH CCcam Emu

Uzun zamandır gündüz işlerimin yoğunluğu ve akşamlarıda bahçe işlerinden dolayı yorgunluktan foruma pek fazla giremiyordum.Malum bahçemde kendi sebzemi kendim yetiştiriyorum.
    Bu arada bilmiyorum hiç dikkatinizi çektimi TVH sürümlerine CCcam emu geldi.WetekPlay2 LibreElec sürümleri için TVH Odroid_C2-tvheadend42-4.3-161 sürümü Raybuntu için ise WeTek_Play-tvheadend42-4.3-161 sürümlerini yükleyin.Aynen oscam kurar gibi kuracaksınız.Yalnız Type seçiminde CAMT değil CCcam'ı seçeceksiniz.CCcam sürümlerinide ayrıca seçebiliyorsunuz.Oldukca güzel çalışıyor.Oscam kurulumda da ufak bir ayrıntı var.Alttaki resimde görülüyor.Herkese Hayırlı olsun.
    Güncel TVH bu linkte bulunuyor.
    CCcam EMU Kurulumu

CCcam ve OSCam
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

hocam merhaba.tvheadende extended cw ve des desteği gelmesiyle powervu kanallarının da açılması gerekiyor.deneyebildiniz mi acaba

Yorum yap

JeOS'u seviyorum ya, devamlı gelişiyor.

Haber için teşekkürler baba.

Organik beslenmeye devam bu arada.

Sevgiler...

Yorum yap

Bugün verilen yeni sürümde Constand key,biss key ve Des key girme menüleri eklenmiş.CW modları ise OE 2.0 ve OE 2.2 deskey , kanala göre biskey girme ve standart oscam seçimleri var.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

tamamdır bu son sürümle powervular OK.astra 4.8 discoveryler full açılıyor.tandberg de ok olduğuna göre full belgesel paketi oldu sonunda

Yorum yap

unacceptable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tamamdır bu son sürümle powervular OK.astra 4.8 discoveryler full açılıyor.tandberg de ok olduğuna göre full belgesel paketi oldu sonunda
            Ben powervu ile hiç uğraşmadım daha önce. Config dosyalarını ve tvheadend üzerindeki ayarlarını paylaşırsan memnun oluruz.

Yorum yap

Öncelikle WeTek_Play-tvheadend42-4.3-174 sürümünü kuruyoruz.
              http://build.mycvh.de/Tvh-LE8/4.3-17...42-4.3-174.zip

Tvheadend ayarlarından Configuration - CAs bölümünü şu şekilde ayarlıyoruz.

Oscam ayarlarından Config - DVB-Api bölümünü de şu şekilde ayarlıyoruz.

şu satırları da oscam.conf içine yapıştırıyoruz.

[streamrelay]
              stream_relay_enabled = 0

[dvbapi]
              enabled = 1
              au = 1
              pmt_mode = 4
              listen_port = 2000
              user = pvu
              boxtype = pc
              extended_cw_api = 1
              ecminfo_type = 1
              read_sdt = 1
              write_sdt_prov = 1

güncel bir softcam.key dosyası ile powervu ile şifrelenmiş kanalları izleyebilirsiniz.

Yorum yap

unacceptable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Öncelikle WeTek_Play-tvheadend42-4.3-174 sürümünü kuruyoruz.
                http://build.mycvh.de/Tvh-LE8/4.3-17...42-4.3-174.zip

Tvheadend ayarlarından Configuration - CAs bölümünü şu şekilde ayarlıyoruz.

Oscam ayarlarından Config - DVB-Api bölümünü de şu şekilde ayarlıyoruz.

şu satırları da oscam.conf içine yapıştırıyoruz.

[streamrelay]
                stream_relay_enabled = 0

[dvbapi]
                enabled = 1
                au = 1
                pmt_mode = 4
                listen_port = 2000
                user = pvu
                boxtype = pc
                extended_cw_api = 1
                ecminfo_type = 1
                read_sdt = 1
                write_sdt_prov = 1

güncel bir softcam.key dosyası ile powervu ile şifrelenmiş kanalları izleyebilirsiniz.
                Resimler açılmıyor.

Yorum yap

Ellerine sağlık..

Yorum yap

Wetek bir adım daha ilerledi. Powervu tamamdır. Tekrar teşekkürler @unacceptable

Yorum yap

Üstad lar yeni bir backup verseniz.
                      Sevgiler....

Yorum yap

durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Üstad lar yeni bir backup verseniz.
                        Sevgiler....
                        @msevis arkadaş için tand*berg ve powe*rvu ları açan bir img dosyası hazırladım. Arayüz yine arkadaşın isteği üzerine amber olarak seçildi.

msevis01062017.rar

Kanal geçişleri hızlı olsun diye LibreELEC-WeTek_Play_2.arm-8.0-rb-turk-krypton9 üzerine kuruldu. Bir sürü eklenti eklenebilir ama boyut küçük olsun ve sadece tv izlemeye yönelik olsun diye eklemedim. 9 uydu var ama liste tam değil. Üzerinde çok çalışmak gerek ama vakit yok. Disecq ayarlarınızı yapmanız gerekiyor. Umarım faydası olur.

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          @msevis arkadaş için tand*berg ve powe*rvu ları açan bir img dosyası hazırladım. Arayüz yine arkadaşın isteği üzerine amber olarak seçildi.

msevis01062017.rar

Kanal geçişleri hızlı olsun diye LibreELEC-WeTek_Play_2.arm-8.0-rb-turk-krypton9 üzerine kuruldu. Bir sürü eklenti eklenebilir ama boyut küçük olsun ve sadece tv izlemeye yönelik olsun diye eklemedim. 9 uydu var ama liste tam değil. Üzerinde çok çalışmak gerek ama vakit yok. Disecq ayarlarınızı yapmanız gerekiyor. Umarım faydası olur.
                          Eline sağlık byagli üstad.

Yorum yap

Süpersin üstad, çok teşekkürler.

Sevgiler...

Yorum yap

Elinize sağlık süper çalışıyor. Teşekkürler
                              Sevgiler....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X