• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

REDLINE TS 2500 PLUS Yazılmı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• REDLINE TS 2500 PLUS Yazılmı

TS 2500 PLUS

V19.06 (RedIPTV new design and RichTV Added)
    USB to STB Install
    DOWNLOAD

Recovery Sw (Kurtarma) Yazilimi
    USB to STB Install
    DOWNLOAD

Channel List(21.01.2017) update
    USB to STB Install
    DOWNLOAD

Resimleride benden.

Yorum yap

Modem ip değiştirdiğinde cihaz yeni ip numarasını otomatik almıyor cihazı kapatıp açmak gerekiyor umarım yeni yazılımda bu problemi hallederler

Yorum yap

Modem ip değiştirdiğinde cihaz yeni ip numarasını otomatik almıyor cihazı kapatıp açmak gerekiyor umarım yeni yazılımda bu problemi hallederler

Yorum yap

selam ustalar elimde 1 adet redlane ts 2500 plus hd var buna parali iptv abonesi yuklemek istiyorum xtream ugrastim eror veriyor usb den info ile secme ozeligi var ama olmadi bir turlu usb den m3u denedim onu da tanimior
          tsekurler

Yorum yap

bizim redline ts 2500 hd pulus uydu üzerinden gelen ğüncelleme esnasında elektirik kesildi ve cıhaz çöktü fişe taktıgımda uydu gözünde load yazıyor hernekadar kurtarma yazılımın adlarını degişip fat 32 biçimlendirilmiş usb ile denedimsede bir türlü olmuyor bazen yükleme yapıyormuş gibi 25 den başlıyor yüklüyor tekrar u100 deyip tekrar load.ta dönüyor ne yapmak lazım

Yorum yap

http://stbsupport.com/detail.asp?id=114 buradaki recovery kurtarma yazılımını yükleyin açılır.

Yorum yap

malesef üsdat bunların hepsini denedim sonuç aynı bu cıhaza uygun rs232 kablo lazım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X