• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - Manuel Olarak Bin (exe) Dosyasını Nasıl Atarız (OSCam Gibi)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bende sorun yok çalışıyor.Bu arada belirtmeyi unuttum oscam.dvbapi dosyasınada gerekli caid eklemeniz gerekiyor.
    P:0E00:000000

Yalnız sizin yaptığınızda bir şey dikkatimi çekti.Sanırım sistem tam çalışmadan kontrol ediyorsunuz.Tvh bağlantı kuruldu uyarısını verdikten sonra hemen çalışmaz biraz beklemeniz gerekir.Önce bir FTA kanal üzerine gelip sistemin çalışıp çalışmadığını kontrol edip ondan sonra diğer kanalları kontrol et.TVH tamamen devreye girmeden kontrol ediyor olabilirsin.

[IMG][/IMG]
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
      Bende sorun yok çalışıyor.Bu arada belirtmeyi unuttum oscam.dvbapi dosyasınada gerekli caid eklemeniz gerekiyor.

Yalnız sizin yaptığınızda bir şey dikkatimi çekti.Sanırım sistem tam çalışmadan kontrol ediyorsunuz.Tvh bağlantı kuruldu uyarısını verdikten sonra hemen çalışmaz biraz beklemeniz gerekir.Önce bir FTA kanal üzerine gelip sistemin çalışıp çalışmadığını kontrol edip ondan sonra diğer kanalları kontrol et.TVH tamamen devreye girmeden kontrol ediyor olabilirsin.
      Üstad ben diğer uydulardaki şifreli kanallara bakıyorum afn de dahil olmak üzere çalışıyor. Yalnız 4.8 deki powervu kanallarında sorun yaşıyorum. Ekledim caid i ama yine çalışmadı. Çalışan 4.8 uydusundaki şifresiz bir kanaldan oraya geçtim ama yine çalışmadı (Çalışmadı derken bağlantı kopup yeniden bağlanıyor) ve makina donuyor. Makinayı fişten çekerek kapatıp açıyorum.

Yorum yap

[IMG][/IMG]
        Abi sıfırdan kurlum yaptım. Bütün dediğin ayarlar aynı. Ekran görüntüsü aşağıda ama tvh yeniden başlıyor. Oscam açıyor gözüküyor ama tvh hata veriyor. Sorun discovery gurubunda. AFN denemedim.

Ver abi küçük çalışan yedeğini kurtulalım bu işten. Aynı ayarlar kszaq ta çalışıyor sorunsuz bu arada sorun 9 lu imajlarda.

Yorum yap

Oscam Config üzerinde bazı işlemler yapacaksınız.

oscam.config dosyasında streamrelay ve dvbapi aşağıdaki şekilde olmalıdır.

[streamrelay]
          stream_relay_enabled = 0

[dvbapi]
          enabled = 1
          au = 1
          pmt_mode = 0
          listen_port = 9000
          delayer = 60
          ecminfo_type = 1
          user = oscam
          read_sdt = 1
          extended_cw_api = 1
          boxtype = pc-nodmx
          Buradaki ayarları yapınca bağlandı.
          Teşekkür ederim ilginize.

Yorum yap

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı
            Buradaki ayarları yapınca bağlandı.
            Teşekkür ederim ilginize.
            Çözümlendiğine sevindim sistematik ayarlar yapılması gerekiyor

Saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X