• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek Player nasil Image Yükleniyor?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Wetek Player nasil Image Yükleniyor?

Selam Arkadaslar burada yeniyim ve hemen sizden biraz bilgi rica edecem.
    Benim bir Wetek Play var Version 1.1.7 ben buna E2 Image yüklemek istiyorum OpenAtv 5.3 bund SD 16G bir karta yükledim Karti önceden SDFormat ile Formatladim ve sonra WIN32 Disklmager Image SD Karta yazdirdim sonra Karti Wetek taktim ceyran kablosunu taktim ve ondan sonra problem basladi yani Image calismadi Power tusuna basdim gene olmadi. Ben nerede hata yapiyorum anlamadim.
    Ben degisik SD Kartlari ile de denedim 16G 32G sonuc gene ayni degisik Image denedim gene sonuc ayni birtürlü Image calismadi Wetek herzamanki gibi Android bölümüne gidiyor.

Lütfen bu konuda biraz yardim ederseniz sevinirim.

ZIP'li dosyayı FAT32 olarak formatlanmış SDKarta kopyalacaksın sonra iğneli yöntemle cihaza yazılımı atacaksın.

[YOUTUBE]NNqr3LK_r7w[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]3xvO4gQQpw4[/YOUTUBE]

http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Andro...-ota_1.1.8.zip .

Sevgiler...

Yorum yap

bu yzılımı wın32 ılemı yukleyecegız yoksa normal olarak kopyala yapıstırmı yapacagız

Yorum yap

Normal.

Sevgiler...

Yorum yap

Süpersiniz Arkadaslar oldu Tesekürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X