• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

gelişmiş tuner ayarları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gelişmiş tuner ayarları

yeni kanal listesini yükledikten sonra tüner ayarlarım bozuldu.gelişmiş ayarları daha önce nasıl yaptığımı unuttum.tuner ayarlarında advanced konumunu seçtikten sonra kullanıcı tanımlı seçtim.disec 1.o 1.1 bütün ayarları denedim ama olmadı.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.

Uydu ayarın nasıldı ki?

Sevgiler...

Yorum yap

merkezi sistem 3 lü. basit ayarları yapığımda Kıbrıs kanallarını seyredemiyorum.

Yorum yap

busekılde yap turksat bır lbn altakıde bır sonra kac uydun varsa ona gore ayarlarsın

Yorum yap

turan45 Nickli Üyeden Alıntı

busekılde yap turksat bır lbn altakıde bır sonra kac uydun varsa ona gore ayarlarsın
          ilginize teşekkürler.Ama olmadı. 12540 frekansından sinyal alamıyorum. daha önce gelişmiş ayarlardan kullanıcı tanımlı yapmıştım ama şimdi yapamadım.

Yorum yap

boyle ayarladıgında butun uydulardan sınyal gelmesı lazım 12540 fırekansı angı uyduda acaba dıger uyduları ayarladınızmı sınyaller gelıyormu

Yorum yap

TÜRKSAT uydusunda. 12000 üzeri frekanslarda sinyal gelmiyor. digitürk ve dsmart ta bu frekanslarda herhangibir sorun yok. sadece wetek enigmada sinyal alamıyorum. daha önce gelişmiş ayarlardan kullanıcı ayarlı yaptığımda sinyal alıyordum. ama şimdi yapamadım.

Yorum yap

ilginize teşekkür ederim. openspa yerine HDMU yükledim. tüner ayarları oldu.saygılar.

Yorum yap

Edit

Yorum yap

manos Nickli Üyeden Alıntı
                    TÜRKSAT uydusunda. 12000 üzeri frekanslarda sinyal gelmiyor. digitürk ve dsmart ta bu frekanslarda herhangibir sorun yok. sadece wetek enigmada sinyal alamıyorum. daha önce gelişmiş ayarlardan kullanıcı ayarlı yaptığımda sinyal alıyordum. ama şimdi yapamadım.
                    Digitürk ve dsmart ı wetek play de nasıl izliyorsunuz.

Yorum yap

durakb Nickli Üyeden Alıntı
                      Digitürk ve dsmart ı wetek play de nasıl izliyorsunuz.
                      digitürk ve dsmartı wetek playde izlemiyorum. yanlış anlaşılmış.wetek play yerine dsmart veya digitürk uydu alıcıları taktığımda sinyal de bir sıkıntı yok demiştim. saygılar.

Yorum yap

Teşekkürler konu anlaşıldı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X