• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satfinder 2 hd plus/slim yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satfinder 2 hd plus/slim yazılımı

Ver 2.38:
    Pil gösterge hatası düzeltildi.
    Sinyal ölçüm hassaslaştı.
    Uydu ve TP bilgileri güncellendi.
    Minör hatalar düzeltildi.

:tflag:
    Kullanıcılara hayırlı olsun
    Saygılarımla

Dosya linkini unutmuşsun burdan indirilebilir
    http://alpsat.com/index.php?page=Dosyalar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

SATFİNDER 2 HD PLUS/SLİM YENİ YAZILIMI

http://alpsat.com/index.php?page=Dosyalar
      Ver 2.39:

Pil gösterge hatası düzeltildi.
      Sinyal ölçüm hassaslaştı.
      Uydu ve TP bilgileri güncellendi.
      Minör hatalar düzeltildi.

Kullanıcılara hayırlı olsun

Teşekkürler

Saygılarımla

Yorum yap

Merhaba bu cihazı 5 gün önce aldım ben amatör bir kullanıcıyım yazılımı ben kendim yükleyebilirmiyim bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı şimdiden teşekkürler

Yorum yap

seyfi505050 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhaba bu cihazı 5 gün önce aldım ben amatör bir kullanıcıyım yazılımı ben kendim yükleyebilirmiyim bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı şimdiden teşekkürler
          arkadaşım
          1- com girişli bir tarafı dişi bir tarafı erkek olacak
          2- com girişli kasalı bilgisayar olacak
          3-programı mas üstüne indir zipden çıkar programı aç
          4-kabloyu cihazı ve bilgisayara bagla cihazı aç menüye gel
          5-programın FIRMARE yerine bas ok le yükler
          saygılar

Yorum yap

Teşekkür ederim Bey kardeşim

Yorum yap

bu satfinder 2 hd plusta kısa devre koruması varmı acaba?
              deneyen arkadaş oldumu?
              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

arkadaşlar kullanma kaluvuzu buldum okudum evet bu cihazda KISA DEVRE KORUMA varmış.
                TEKNİK ÖZELLİKLER : Frekans Aralığı : 950 Mhz 2150 Mhz Uydu Sayısı : 16 Uydu Frekans Sayısı : Her uyduda 8 Frekans SymbolRate : 2000 ile arası FEC : Otomatik QPSK /8PSK Max. Sinyal alımı : -65 dbm ~ -15dBm 22 KHZ : Otomatik Ölçüm Yapılabilen LNB tipleri : 30 Lnb Tipi Kısa Devre Koruma : LnbP21 Diseq-C Protokolu : Diseq-C 1.0, 1.1 Oto Uydu Bulma : Hızlı Uydu İsmi Bulma Yeni Frekans Girişi : Frekansı değiştirme yeniden girme BER Seviyesi : Gerçek Ber Seviye Göstergesi Ekran Aydınlatması : Yeşil-Sarı Işık Ebat : 6cm x 14cm x 8cm Ağırlık : 500 gr LNB Çıkış Gerilimi : 13V ve 18V (+- 1V) Max. Güç Harcaması : 750 ma Pil : 2200maH 7.4V Lit-Ion Şarj Süresi : 3 Saat Pil Çalışma Süresi : Normal Koşullarda ~220 Dakika Şarj Adaptörü : 220V AC giriş, 12VDC çıkış,1a Araç Şarjı : 12 V 1 A Ekran Tipi : 16X2 Işıklı LCD RF Konnektor : F tipi Konnektor PC Bağlantısı : RS 232 Port PC Yazılımı : Windows 98/Xp/Vista/Win7 32&64 Bit Tuner : ST Solution Ses : Buzzer ile sesli uyarı Dil : Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Hollandaca, İspanyolca Kompanent : SMD Aksesuarlar : - Koruma Çantası - Kullanım Kılavuzu - Şarj Adaptörü - Araç Şarjı - RS 232 Kablosu Sayfa 12 / 16
                BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X