• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next minix hd pembe kutu hdm görüntü sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next minix hd pembe kutu hdm görüntü sorunu

Cihazım da donma sorunu vardı servise gönderdim cihaz 1 hafta sonra işlemci ve lnb entegresi değiştirilmiştir diye geldi. Cihazı samsung led tv ue32d4000 model tv me taktım cihaz hdm çıkışlarının hiç birini görmüyor fakat evde arçelik led tv ye takıyorum sorunsuz görüntü veriyor başka bir cihazı samsung tv me taktığım zaman sorunsuz görüntü veriyor bilgisi olan arkaşlar varsa teşekkürler. Yok mu bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar ????

aynı sorun bende de oldu tanberg li olan yazılımda malesef cözemedim tvde sorun var sandım servisden yardım aldım tvyi güncelledim olmuyor eski yazılıma 2016.10.13 versiyon 155 dönünce sorun düzeliyor .. umarım yeni yazımı cıkarsa bu sorun çözülür .

Yorum yap

Başka TVde görüntü vermesinin açıklaması nedir?
      Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
      DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
        Başka TVde görüntü vermesinin açıklaması nedir?
        benım tv samsung ue39eh5003 malesef yeni yazılımla hdmı baglantıları calısmıyor baska televizyonlarda denedım calısıyor sorun yazılımsal .. baska acıklamasını bulamadım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X