• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Çözüldü] Wetek Sd Kartan başlamama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

WETEK PLAY için
    uyduları taratırsın tarattığın uyduları Dreamset programı ile cihazdan geri save
    edersin kanallar Dreamset programına geldiği zaman cihaz ayarını yaptıktan sonra
    kaydettiğin kanalları hiç değiştirmeden FTP ile cihaza tekrar gönderirsin gönderdiğin kanalları görüntü testinden sonra bir flash USB ye gönderirsen yazılımlardan sonra USB ye kaydetmiş olduğun veya kendine göre düzenlediğin
    kanalları cihaza gönderebilirsin hiç bir sorun olmaz ben kullanıyorum

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Ok kardeşim tsk ederim birde öyle deneyeyim

Yorum yap

salman003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Ok kardeşim tsk ederim birde öyle deneyeyim
        @salman003 kardeş 30 nolu mesajıda okumanı istiyorum aynı evreler benim başımdanda geçti ama çözümlendi o linkteki mesajlarıda dikkate alırsan iyi olur

saygılar sevgiler
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

Evet kardeşim ben onuda inceliyorum fakat uydu ve kanal bulduklarimi indiriyorum fakat onda dreamset görmüyor birde cihazdan save yapayım taratdiktan sonra

Yorum yap

salman003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Evet kardeşim ben onuda inceliyorum fakat uydu ve kanal bulduklarimi indiriyorum fakat onda dreamset görmüyor birde cihazdan save yapayım taratdiktan sonra
            kanalları internet seting ten indir düzenleme yaptıktan sonra cihaza gönder kesin oluyor benim wetek play cihaz kurulu değildi onuda kurdum bende öyle seyrediyorum

saygılar

Yorum yap

Mrb arkadaşlar wetekplay a 1.1.8 yazılım yükledim ama tekrar 1.1.6 ya dönüş yapmak istiyorum yazılımı yüklerken yarıya kadar gelip çıkıyor yüklemeden bunu nasıl yapabilirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X