• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

CamdManager-Asepsus78

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• CamdManager-Asepsus78

(enigma2-plugin-extensions-camdmenager-asepsus78_7.4_all)

önemli: camdları stop etmeden diğer camdları start etmeyin
    __________________________________________________ ____________________________________________

CCcam221 :
    etc/ içerisindeki cccam-cfg içerisine server bilgilerini giriniz chmod,755
    __________________________________________________ ____________________________________________

Mgcamd_1,45a :
    usr/k-e-y-s/ içerisindeki cccamlist içerisine server bilgilerini giriniz tüm dosyaları chmod,755

OSCam-11279 :
    etc/tuxbox/config/ içerisindeki (oscam.server) dosyasına server bilgilerini giriniz
    oscam uzantılı tüm dosyaları chmod,755
    Not: powervu favori kısmındakı bouquet ile izlenir

Ncam.1.1 :
    etc/tuxbox/config/ içerisindeki (ncam.server) dosyasına server bilgilerinizi giriniz
    ncam uzantılı tüm dosyaları chmod,755

OSCamYmod18.59 :
    etc/tuxbox/config/ içerisindeki (oscam.server) dosyasına server bilgilerini giriniz
    oscam uzantılı tüm dosyaları chmod,755

DOScam_25 :
    var/tuxbox/config/ içerisindek (doscam.cfg) dosyasın altına boşluk bırakara server bilgilerini giriniz doscam uzantılı tüm dosyaları chmod,755

WİCard_19 :
    var/tuxbox/config/ içerisindek tüm dosyaları chmod,755
    not: 4W, powervu CINEMAX-ve-HBO kanalları stream,sız izlenebilir

enigma2-plugin-extensions-camdmenager-asepsus78_7.4_all.zip

FTP : ile
    Manuel kurulum için

CamdMenagerAsepsus78-7.4.zip

(Eski sürümü kaldırmak için menü eklentiler eklenti kaldır bölümünden kaldırabilirsiniz)

Not: sof-tcam güncellendi
    cihaz hafızası kısıtlı olan dostlar manuel kurulum yapmasını tavsiye ediyorum istedigi camd,ı kurabılır.
    hata ve sorun var ise yazınız

Plugin ve dosyaları oluşturan tüm dostlara binlerce teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum

asepsus_78 Dostum sizi aramızda görmek sevindirici..

Öncülük ettiğiniz çalışmalarınızı ve deneyimlerinizi bizlerle burada paylaştığınız için çok teşekkürler...

Saygılarımla..

Yorum yap

birali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      asepsus_78 Dostum sizi aramızda görmek sevindirici..

Öncülük ettiğiniz çalışmalarınızı ve deneyimlerinizi bizlerle burada paylaştığınız için çok teşekkürler...

Saygılarımla..
      sagol birali dost saygılar

Yorum yap

"indiremeyen ler için: ilk açılan sayfanın altında (hayır teşekkür ederim) butonu var oraya tıklayın indirirsiniz."

Bir kaç kez denedim,yine de indirmeyi başaramadım.Ücretli olduğu için mi?..

Yorum yap

Arkadaşım dosya iniyor başka bir forumda da aynı yazıyı yazmışsın.
          Topfield TF3000CIPpro-GigaBlueQuadPlus-OctagonSF8008-Mecool KIII Pro- 180cm Hareketli sistem

Yorum yap

Not:indiremeyen ler için
            1- indir e tıkladık yönlendiriliyorsunuz
            2- açılan sayfada (normal hızda indir) tıklıyoruz
            3- açılan sayfanın sol altında (Hayır. Teşekkürler normal indirme) tıklıyoruz
            4- acılan sayfada (ben robot değilim) kutucuğu var kare biçiminde tıklıyoruz
            5- önümüze resimler çıkacak dogru olarak işaretliyoruz
            6- indir e tıklıyoruz
            7- saniyelerin bittiğinde (indirilecek dosya) tıklıyoruz okey

Yorum yap

power vu thordaki dil seçimini türkçe yapıyorum fakat kanal değiştirdiğimde tekrar ingilizceye geçiyor gigablueultra ue de yardım edermisiniz

Yorum yap

montilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                power vu thordaki dil seçimini türkçe yapıyorum fakat kanal değiştirdiğimde tekrar ingilizceye geçiyor gigablueultra ue de yardım edermisiniz
                evet haklısınız buketle izlenebildiği için olabilir

Yorum yap

alternatif link eklenmiştir

Yorum yap

power vu kanalları birden kapandı gigabluede açılmıyor nasıl aktif edeceğiz camdmanager de

Yorum yap

power vu kanalları birden kapandı gigabluede açılmıyor nasıl aktif edeceğiz camdmanager de
                      softcam.k-e-y-s güncellenmesi gerek

Yorum yap

keyler softcamde güncel gözüküyor ama

Yorum yap

keyler softcamde güncel gözüküyor ama
                          şuan 0.8 W thor çalışmıyor diğerleri ok

Yorum yap

enigma2-plugin-extensions-camdmenager-asepsus78_6.1_all

1. mesaj a eklenmiştir

Yorum yap

thor daki power vular cam maneger ile açılıyormu acaba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X