• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

digix 13.42.65 yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• digix 13.42.65 yazılımı

kup 230 ile veya up 300 ile yükleyiniz yazılımda 10 derecedeki mgm ilave edilmiştir yazılımdan sonra mutlaka loaddefault yapınız
    yazılımı atamayanlar veya kanal kilidini açamayanlar bl.219.v4 loaderi yüklesinler
    tvcabo - mediapark - polsat auto - tps - srg - mgm - kremalar.... hepsi ok

saygılar...
    Eklenen Dosyalar
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Teşekkürler! Aydınlatıcı bilgilerin ve emeğin için. Başarılar dilerim.

Yorum yap

tesekkurler

Yorum yap

teşekkürler emeğinize

Yorum yap

sevgili yöneticim elimde dıgı 500 ota uydu cihazım var kanalları taşıyamıyorum ayrıca bunun yazılımı varmı varsa aktarma dosyasını ve son yazılımını nerden bula bilirim saygılar.

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
            kup 230 ile veya up 300 ile yükleyiniz yazılımda 10 derecedeki mgm ilave edilmiştir yazılımdan sonra mutlaka loaddefault yapınız
            yazılımı atamayanlar veya kanal kilidini açamayanlar bl.219.v4 loaderi yüklesinler
            tvcabo - mediapark - polsat auto - tps - srg - mgm - kremalar.... hepsi ok

saygılar...
            Bu donanıma BL 2.19v4 yüklenmez!..

Yorum yap

arkadaşlar 13,42,65 yazılımı yokmu ilgilenen varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

Yorum yap

arkadaşlar ntvspor ntv fox tv gibi yerli kanallaın şifrelerini zaten kendi sitelerinde yayınlıyorlar benim cihaz digix 911u veya 911 hu elle key giriyorum ama keylerin içinde x işaretini giremiyorum yardımcı olurmusunuz
                n..spor keyi aşağıdadır.
                Biss ID: 0x1FFF (eğer 6 haneli ise biss ID 0x001FFF olarak girilmelidir.)
                Biss TP: 11892/12800(H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)
                Key Değeri: A021230035461400 (eğer 12 hane varsa key değeri A02123354614 olmalıdır.)
                5. Şifreyi kaydedip (Kaydet, Tamam, Save veya OK) menüden çıkın.

6. Şifreyi kaydettiğiniz halde yine izleyemiyor ve hâlâ ‘kanal şifreli’ gibi bir uyarı ile karşılaşıyorsanız uydu alıcınızı kapatıp açın.

7. Eğer alıcınız hala şifreyi çözemiyorsa lütfen cihazınızı satın aldığınız yetkili servisten destek isteyin.

kaynak: ntvspor

Yorum yap

digix in şuan en son ve en sağlıklı çalışan yazılımı up 300 ile atılacak ve sadece hotbirtten xxl grubu ve sirus açıyor.
                  malesef tps desteği yok bu modelerde
                  yükleme loaderıda içindedir
                  tıkla
                  BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

PaylaŞim İÇİn teŞekkÜrler

Yorum yap

hocam yazılımını aldım ve yukledim modülüde iptal ettim
                      ama sirus ok digiler acılmıyor ama ******* görüyorum acmıyor napa bilirim kke ile son ******* alıyor ama sonuc yok hatam nerede olabilir .

Yorum yap

usta her sey ıvcın tesekkur bu cıhazın koan tabalı oldugunu soyluyorlar guncel yazılım veren tabanla degıstıremeyızmı bılgı rıca edıyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X