• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TVHeadend Module + OSCam in E2 Mnigma at WeTeK

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

There are there new packages:

-mnigma-kodiv16_1.0_all.ipk : This is the Kodi v16 Jarvis update. if you install it, you will loose your v15 (i can make a revert package if anybody need it)!
    you can download from here: https://mega.nz/#!JwcAURAZ!etNlfjt0F...u_c53ucYzXnJXc

mnigma-tvheadendkodiv16_2.0_all.ipk : This is the tvheadend package which contains the pvr frontend as well! Before install it, remove the old version (before remove save your data from .kodi/tvheadend if you want)!
    you can download from here: https://mega.nz/#!BkEygArL!fzc7JK-6q...TSdBxHCbfvvtzo

mnigma-soundfixkodiv16_1.0_all.ipk : Kodi sound fix. You can use it if you want
    you can download from here: https://mega.nz/#!I9dxQI7b!qDro3tXrC...PxyBG_ejeaajs8

As always there is no guarantee , so if your box explode, or you loose you data etc, don't blame me, because you're a warning for!

Happy testing, and feedbacks are welcome

Yorum yap

mnigma-tvheadendkodiv16_2.0_all.ipk yazılım yönetiminden kuruyorum . Ftp ile baktığımda kodi içerisinde gözüküyor. Mnigmada kodi yi açtığımda Tvheadent gözükmüyor. tvheadent HTPS client yüklüyorum canlı tv aktif ediyorum bağlantı kesildi hataları veriyor. Wep panele cihaz ip no :9981 yazıyorum sayfa görüntülenemiyor. neyi eksik yapıyorum ustalar.

Yorum yap

mnigma 0.3 image bir türlü tvheadent kuramadım. bunun resimli yada video ile anlatabilecek arkadaş olursa çok iyi olur.
        teşekkürler.

Yorum yap

puro_dufa arkadşım mnigma image tvheadend aktif etme konusunda bana yardımcı olabilirmisin

Yorum yap

Pro_dufa kardeşimiz o işin uzmanı olduğu için ona sormak gerekli.

Girince mutlaka yazar.

Sevgiler...

Yorum yap

Tvheadend aktif ettim sonunda. Bu kezde Enigma 2 de Tuner meşgul.
              tvheadend sürekli aktif kodi den enigmaya geçiyorum tvheadent çalışmaya devam ediyor tuner meşgul gözüküyor.
              Anlayacağınız kodi de live tv izleyebiliyorum enigma da izleyemiyorum. tuner ayarlarını kontrol edin çıkıyor.
              Bu sorunu düzeltmenin yolu nedir. bilen arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Yorum yap

Gösterdiğim iki ayarı kapatıp dene bakalım.

Sevgiler...

Yorum yap

ustam olmadı bi değişiklik.
                  Pro_dufa arkadaşın backup unda kodi den çıkınca tvheadend web arayüzüne giremiyorsun bende girebiliyorsun. yani arka planda tvheadend sürekli çalışıyor.
                  Birde ben tvheadenti çalıştırmak için telnet ten tvheadent_start.sh dosyasını '' ./tvheadent_start.sh'' komutu vererek yapıyorum. ondada cihazın fişini çekip takınca gidiyor sürekli aktif kalmıyor.
                  birşeyleri ters yapıyorum da neyi?????????

Yorum yap

Teşekür ederim Özkaradag.

Çözdüm. imajı baştan kurup İlk sayfadaki ''mnigma-tvheadendkodi_1.0_all.ipk '' yükleyince tvheadend düzgün çalıştı. tv headent kanal taratması zor oldu . Neyseki onuda yaptım biraz kanal sırası buket falan öğreneceğiz artık.
                    Şu an problemim tvheadend içinde OScam çalıştırmak. enigma kısmında çalışıyor. kodide Oscam çalışmıyor. Cihaz kodi de iken oscam web arayüzünede giremiyorum.

Pro_dufa arkadaşın backup unda da çalıştıramamıştım. Siz çalıştırabildinizmi Mnigma içinde Tvheadent- Oscam. ????????

Yorum yap

Hasancan, pro_dufa ile iletişime geçtim, en kısa zamanda bakıp yazacağım dedi.

Sevgiler...

Yorum yap

Minigmada tvh çalıştırmak için eklentiler var onları kurman gerekiyor.Akşam eve gidince bir yere upload ederim.Yalnız Mnigmanın bir yazılımında çalışıyor tüm mnigmalarda değil.Şimdi depoya baktım sanırım eklentiler orada var.İPK olan dosyalar.
                        http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...igma&s=n&o=asc
                        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

İlgine teşekkür ederim özkaradağ ustam.
                          sabırla bekliyorum pro_dufa arkadaşımı.

crazyturk arkadaşım. Tvheadend eklentisini kurdum kanalları çalıştırdım. aynı eklentide Oscam da var onu çalıştırmak istiyorum. uğraşım o.
                          İlgine teşekkür ederim.

Yorum yap

Oscam'ı kuruyorsun değil mi? Kodi'ye yani.

Acaba config klasörünü e2'dekini gösterip sadece scriptin içindeki bin dosyasının yolunu değiştirsek olur sanırım.

Sevgiler...

Yorum yap

'' mnigma-tvheadendkodi_1.0_all.ipk'' eklentisini kurunca zaten OScam da kurulmuş oluyor.
                              TVheadend/bin dosyası içerisinde Oscam var. başka kuruluma sanki gerek yok gibi. belki tvheadentd web arayüzünde bir ayar varmı diye düşünüyorum.

Yorum yap

TVHeadend Module + OSCam in E2 Mnigma at WeTeK

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı
                                İlgine teşekkür ederim özkaradağ ustam.
                                sabırla bekliyorum pro_dufa arkadaşımı.

crazyturk arkadaşım. Tvheadend eklentisini kurdum kanalları çalıştırdım. aynı eklentide Oscam da var onu çalıştırmak istiyorum. uğraşım o.
                                İlgine teşekkür ederim.

Merhaba @hasan0058,
                                Pcz'nin editlemiş olduğu
                                Mnigma 0.3 üzerine
                                kodi v16_1.1
                                Tvheadend kodi v16_2.0

Kurdum.

Mevcut tvheadend kanal listemi ftp uzerinden attım. 8888 portundan da oscam a ulaştım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X