• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Yeni KeyFly Editor

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hocam 8000campluslara el atacakmısınız

Yorum yap

hocam 15-04 yazılımını yükledikten sonra key attığım zaman şifreli kanallar açılmıyor lütfen yardım

Yorum yap

üstad;
        ben kyfly daki keyleri manuel olarak kumanda ile girmek istiyorum. hangi kanal için hangi değeri gireceğimi çözemedim. örneğin discovery nin bir sürü frekansta yayını var ve biri Mediaguard 2 biri VideoGuard .
        KeyFly da biss altında discovery görünüyor , ben bu değeri kumanda ile girerken yine biss in altına discovery ye gireceğim. ancak yukarda dediğim gibi Mediaguard 2 ya da VideoGuard şifreleme ile biss in ilşikisi nedir daha doğrusu benim bunları bulabileceğim yer var mı? şimdi bu keyi girdiğimde hangi frekanstaki discovery'i açacak?

Yorum yap

İlgili arkadaşlar YE 9000 CI için softcam ile verilen 1.4 version key yükleme
          editörü cihazlara yükleme yaparken hata veriyor ve kendi kendine key üretiyor
          verilen softcam,larda düzgün olsa bile softcam yüklerken isimsiz diye yüklüyor
          keyler karışıyor version eksik geliyor olabilir. bu sorunu bilgilerinize iletiyorum.
          saygılarımla
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

sayın mach1 hocam

sayın hocam kyfly1.4 le sofcam atarken aes keyler 300ü geçtimi hata veriyor ve program kapatmak zorunda kalıyoruz artık diğer keylerden silmemiz lazımki proğram çalışsın şu proğrama bi el atsanızda şu hatadan kurtarsak
            VATANA ASKERE UZANAN
            HAiN VE DÜŞMAN ELLER
            KIRILSIN.

Yorum yap

Sayın hocalarım kyfly 1.4 le softcam atarken nagra 2 keyler ayrı gözüktüğü
              için bunları Unknown algılayıp sofcamda hangi bölüm boşsa oraya yüklüyor.
              mesela biss key bölümüne key editlemek istediğimiz zaman kabul etmiyor.
              biss bölümü 200 keyle sınırlandırılmış cw kısmına istediğimiz kadar edit yapabiliyoruz biraz daha uğraştığımız zaman 1.4 kyfly editörü hata yapıp
              program kapatılacaktır diye uyarı mesajı çıkıyor ve kapanıyor kyfly devamlı
              sorun yaratıyor 2005 cihazımda okeylenmiş kanalları izlerken Ye 9000 cihazımda
              TPS ve ABSAT lar hariç Astradaki ORF veya MTV veya EASY TV Burada
              belgesel kanal var onu izleyemiyoruz bu kanallar şu anda diğer cihazımda YE
              2005 DCI da açık orada izliyorum bu sorunu anlatmak istedim ilgi ve alakalarınız için şimdiden
              Teşekkürlerimi sunuyorum.
              Sevgi ve saygılarımla
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

hergun verilen sofykey zipli dosyalarının içinde aslında keyfly 1.4 dosyaları vardı..genede ilgin için teşekkurler.bu şekılde bulmak isteyenlerin bakacağı bir yer daha oldu..

Yorum yap

mach1 hocam umarım biran önce keyfly 1,5 ve 9000 cı için sorunsuz bir yazılım çıkar .mevcut keyfly ile hafızayı aşan key dosyalarını atamıyoruz?cwk dosyalarını ise kendi hafızasında gördüğü keyleri atıyoruz bizim seçtiğimiz yeni cwk dosyasını görüyor fakat atmıyor....hocam cevap verebilirsen aydınlatma anlamında sevinirim...

Yorum yap

Yeni keyfly da notebook kullanıcıları lütfen dikkate alınsın. yani serial porttan usb ye cevirici kullanırken yükleyemiyoruz.atla:

bu usb port cep telefonlarına bile konuyoda, 500 ytllik receivera ne zaman koncak. bence garip bir durum.:iyyy:

Yorum yap

keyfly açıyorum key dosyasını seçiyorum ama sorunla karşılaşıldı bu program kapanacaktır uyarısı geliyor softcam yükleyemiyorum bu sorun sadece bendemi var?

Yorum yap

ada2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        keyfly açıyorum key dosyasını seçiyorum ama sorunla karşılaşıldı bu program kapanacaktır uyarısı geliyor softcam yükleyemiyorum bu sorun sadece bendemi var?
                        Editorde boyle bir sorun yok sorunsuz bir sekilde calısıyor ..

Yorum yap

benzer problem

mach1___digital Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Yeni keyfly da notebook kullanıcıları lütfen dikkate alınsın. yani serial porttan usb ye cevirici kullanırken yükleyemiyoruz.atla:

bu usb port cep telefonlarına bile konuyoda, 500 ytllik receivera ne zaman koncak. bence garip bir durum.:iyyy:

Arkadaşıma kesinlikle katılıyorum. notebook tan keyfly dosyası ile receiver'a gönderilemiyor. uzantısı nle ile biten dosyaların aktarımında sorun olmuyor. fakat bu keyfly dosyasında bilgisayar receiveri gördüğü halde kabloda sorun olmadığı halde bir türlü yükleme işlemine başlamıyor. fakat tam tersi receiverden bilgisayara aktarım yapıyor. bu tuhaflığa bir çözüm bulunabilirmi.dunkes:

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Sayın hocalarım kyfly 1.4 le softcam atarken nagra 2 keyler ayrı gözüktüğü
                            için bunları Unknown algılayıp sofcamda hangi bölüm boşsa oraya yüklüyor.
                            mesela biss key bölümüne key editlemek istediğimiz zaman kabul etmiyor.
                            biss bölümü 200 keyle sınırlandırılmış cw kısmına istediğimiz kadar edit yapabiliyoruz biraz daha uğraştığımız zaman 1.4 kyfly editörü hata yapıp
                            program kapatılacaktır diye uyarı mesajı çıkıyor ve kapanıyor kyfly devamlı
                            sorun yaratıyor 2005 cihazımda okeylenmiş kanalları izlerken Ye 9000 cihazımda
                            TPS ve ABSAT lar hariç Astradaki ORF veya MTV veya EASY TV Burada
                            belgesel kanal var onu izleyemiyoruz bu kanallar şu anda diğer cihazımda YE
                            2005 DCI da açık orada izliyorum bu sorunu anlatmak istedim ilgi ve alakalarınız için şimdiden
                            Teşekkürlerimi sunuyorum.
                            Sevgi ve saygılarımla
                            Evet sevgili ustalarımız.9000 lerde softcam ile Easy TV ve MTV paket neden izlenemiyor ? Artık şu paketleri halletseniz de 9000 ler ile izleyebilsek. (İnanın gül gibi 8000 x-cam ı bu Easy TV ve MTV için terkettim !)
                            Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Editorde boyle bir sorun yok sorunsuz bir sekilde calısıyor ..
                              var olmazmı sorun kapatılcak dıyıp kananıyo..nedenıde softcamlerdekı fazlalık keyler...
                              ReKo

Yorum yap

9000 ultra'lar için yokmu yoksa bunlar da ultraya oluyormu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X