• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Pandora HD V.3027 YAZILIMI 9-4-2016

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bora2004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    next pandora nın android sürümünün eski olmasından ötürü yüklenemeyen apk varmı. youtube, digiturkplay, seyirturk, ibb vb gibi.. guncelleme yapınca eski sürüm android versiyonu diyormu.
    Benim arkadasata vardi bu yüzden makinayi satti en azindan uygulamalr olsun calissa makina bi dunya para yazik degilmi en azindan uygulamar dogru duzgun calissada verdigi paraya degse acaba diger android cihazlar da böyle lemi olacak next bukadar vurdum duymsx olmamali bu cihaxlara biraz destek vermeli yoksa aldigi paralar bogazinda kalir

Yorum yap

Bu yazılımı yükledikten sonra ilk gün hiç bir sıkıntı yoktu cihazı arka anahtardan kapatıp açınca google play a girmez oldum ekrana sürekli google play girilemiyor diye ve arkaplanda çalışan uygulamalarla ilgili hata mesajları geliyor tamam diyerek kapatıyorum.Sorun ne olabilir.
      Hiç bir şekilde uygulama yükleyemiyorum uygulama yükleyicisi çalışmıyor diyede hata veriyor.

Yorum yap

Sorun cihaz beş para etmez daha doğrusu next ha bire cihaz çıkartıyor ama cihazların yazılım ve desteği yok

Yorum yap

ozmenramazan Nickli Üyeden Alıntı
          Bu yazılımı yükledikten sonra ilk gün hiç bir sıkıntı yoktu cihazı arka anahtardan kapatıp açınca google play a girmez oldum ekrana sürekli google play girilemiyor diye ve arkaplanda çalışan uygulamalarla ilgili hata mesajları geliyor tamam diyerek kapatıyorum.Sorun ne olabilir.
          Hiç bir şekilde uygulama yükleyemiyorum uygulama yükleyicisi çalışmıyor diyede hata veriyor.
          Buradan http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65080 bir önceki yazılıma dön daha stabil çalışıyor yani linkten bu Next Pandora (V.3023) 21.04.2015 Tarihli Yazılımı indir yönergelere göre at en azından daha iyi çalışıyor

saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Next Pandora HD V.3027 yazılım ve Android 4.0.3 İşletim Sistemi ile artık Youtube Uygulaması Bende çalışmıyor. Android Yazımı güncellenemediği için artık bazı uygulamalar çalışmamaya başlıyor. Ömrü tamamlanmak üzere.

Yorum yap

karakaya37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Next Pandora HD V.3027 yazılım ve Android 4.0.3 İşletim Sistemi ile artık Youtube Uygulaması Bende çalışmıyor. Android Yazımı güncellenemediği için artık bazı uygulamalar çalışmamaya başlıyor. Ömrü tamamlanmak üzere.
              evet aynen öyle benim cihazda çalışmıyor bir hataya düştük aldık uydu cihazı olarak kullanıyorum bi zaman sonra içinden alacağımı alırım gerisini çöpe atarım

saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Next pandora Slim cihazı uzun bir aradan sonra şöyle bir bakayım dedim..Cihazımda 06.04.2016 tarihli 3027 yazılımı yüklü ve android 4.0.3 yüklü...Bu cihazı nasıl yükseltebiliriz.. Hiçbir eklenti doğru dürüst çalışmıyor.İPTV izlenmiyor.Google playden indirdiğimiz eklentiler çalışmıyor. Epey bir günceleme lazım...Günceleme yap dediğim zamanda OTOMATİK günceleme KAPALI aktif olmuyor. Sadece uydu yayınlarını izleyebiliyorum..Bu cihaz için 4001 yazılı var diyorlar...Varsa yada bu cihazı nasıl tekrar aktif hale getirebilirz yadımcı olacak arkadaşlardan yardım bekliyorum... ben bulamadım... Ayrıca iptv listesi hazırladığımda bir türlü yükleyemedim...belleği görmüyor. Ne yaptımsa iPTV de yükleyemedi
                EDİRNE..GİGABLUE QUAD-DİGİTÜRK-D-SMART-1.50 MEGA ANTEN ,HAREKETLİ,80 DERECE DOĞU-43 BATI DERECEDEKİ KANALLAR,NEXT LNB,60UB LG TV

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X