• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

gm30300sky sinyal var ama...yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gm30300sky sinyal var ama...yardım

hocam gm 30300sky makinam var sinyal var ama kanallar göstermiyor yardımcı olurmusunuz saygılar

orjınal yazılımı yükleyip sky update ettinmi?
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

seyithan Nickli Üyeden Alıntı
      hocam gm 30300sky makinam var sinyal var ama kanallar göstermiyor yardımcı olurmusunuz saygılar
      Malesef arkadasım 11400 tabanlı cihazlar hep sorun var nedense umarız düzelir...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

şimdi sana bir yol söyleyeyim de onu yap danger bilir iki gün önce bende de aynı sorun vardı ,hala senin sorunun devam ediyorsa ilk önce senin borduna ugun orjinal yazılımını at sonra 0808 yap sky kendini apdatee ediyor yok olmaz ise yeniden sky yazılımını at....
        VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
        125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
        GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

evet erencan sendede aynı sorun vardı biliyorum oldu sanırım arkadaştada aynısı olmuş şansa bak
          saygılar...

Yorum yap

evet cevap vermedi arkadaş ama heralde olmuştur...selamlar
            VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
            125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
            GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

selamlar bendede arkadaşın bahsettiği sorun var ne yapmam gerekiyor bir anlatırmısınız. @erencanın bahsettiği 0808 i denedim ama olmadı.

bu arada @erencan seni msn de ekledim bu konuyu sormak için umarım sorun olmaz.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar cevaplarınıza ilgisiz kaldığımı sanmayın ilginize teşekkür ederim cihazı sattığım için konuya uzak kaldım saygılar sevgiler

Yorum yap

modül yazılımı hata vermiş no av konumuna geçmiş cihazı açıp atmel entegrenin yanında kesilmiş olan bir yok var orasını lehimle birleştirdikten sonra modül bölümünü güncellersen sorun ortadan kalkar..
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ustalarım su kesik kanalı tarif edermisiniz sky güncelleme yapamıyorum

Yorum yap

@spil45
                      arkadaşım kanaldan önce sen onun sky çipine baktınmı rc2 mi rdmi ona uygun sky updateini yapmaya çalış önce yapmazsa içini açıp üzerinde RC2 yada RD sky micom chip yazan kare entegrenin sol köşesinde ufak bir vernik damlası şeklinde yer var .orda kesik bir hat var onu lehimleyip birleştirmn lazım.
                      daha sonra sky update edebilirsin
                      kolay gelsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X