• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

key bulma programı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler çok güzel bir program ellerinize saglık.

Yorum yap

teşekkür ederim bakalım o kadar kişinin baktığı na değer bir programa benziyormu=?

Yorum yap

link calismiyor

Yorum yap

Moris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Otomatik key bulma programi internete bağlanarak mı çalışıyor?Açıklarmısınız.
          ewet internet baglantının olması gerekiyor

Yorum yap

program çalışıyor üstelik de türkçe dil seçeneği var teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar.... benim sunny 1030sky modüllü uydıum var. nasıl güncel key ve feed frekans listesi bulabilirim LÜTFEN YARDIM

Yorum yap

veliukav Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar.... benim sunny 1030sky modüllü uydıum var. nasıl güncel key ve feed frekans listesi bulabilirim LÜTFEN YARDIM
                Acık alanlarda mail adresinizi vermeyiniz.
                tarafımdan silindi.

Diğer sorununuza gelince forumları iyice okuyunuz ne arıyorsanız var.

Yorum yap

tps aes key programı nasıl çalışır ayrıntılı bilgi lütfen

tps aes key bulma programını bilgisayarıma kurdum. Ama nasıl çalışıyor? bu programla cihaza nasıl key atılır?

Yorum yap

Öncelikle selamlar arkadaşlar nasılsınız??? Ben daha yeni üyeyim de benim bilgisayarımda dijital uydu alıcısı var inca. ben şifreli kanalları açamıyorum mesela mtv, playboy vb. bunları açabilir miyim ve nasıl açarım?? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler....

Yorum yap

xxIsAxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Öncelikle selamlar arkadaşlar nasılsınız??? Ben daha yeni üyeyim de benim bilgisayarımda dijital uydu alıcısı var inca. ben şifreli kanalları açamıyorum mesela mtv, playboy vb. bunları açabilir miyim ve nasıl açarım?? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler....
                      merhaba aşağıdaki konu başlığını incele sana yardımcı olabilecek dökümanlara ulaşabilirsin
                      DVB-S (Dijital TV Kartları)

Yorum yap

Sanırım burada var.İyi çalışmalar.

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
                        İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
                        Dream for Cardshare
                        MSN : [email protected]
                        (CCCam and G...)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X