• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Video İnceleme Tanıtımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

rica ederim apple yararlı olduysa ne mutlu bana

Yorum yap

dostum başarılar güzel çalışmalar yapıyorsun benim hiç machinam olmadı be abi

Yorum yap

Wifi taktım şu an hmm webbrowserdayım net ok gibi bende kesinti olmadı
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

cihazı arkadan kapadım açtım bende de düzeldi şimdi. yazılım attıktan sonra kapatıp açmadım neden yapar ki bunu? artık öyle birşey yaparsa arkadan kapatıp açıcam bir kere

Yorum yap

Ben her yazılımdan sonra fab ayarı yaparım ama onuda not düşeyim ayazefe birde usbden atarken dediğim gibi boot mode da atarım arkadan kapatarak fişten wifi ok gibi bende sorun yok bende..
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 hocam artık bende öyle yapacağım. sen hangisine fabrika ayarlarına dön diyorsun?

rica ederim aleksandır daha videolar ekleyeceğim yavaş yavaş

Yorum yap

cihazı arka şalterden kapatıp wifi takıldıkdan sonra açılırsa sorun yok ama cihaz açıkken wifi takılırsa internet yok uyarısı veriyor.

Yorum yap

her zaman bunu derim üretici değil son kullanıcı sorunları fark eder ve sizler sayesinde alacak arkadaşlara harika bir ön bilgi oluyor ve tabi söylediğimiz söz askıda kalmıyor mach1 gibi üstatlar varken emeklerinize sağlık teşekürler

Yorum yap

evet mach1 hocamda aynı şeyi diyor ne problem varsa söyleyin eksikleri iletinki bizde neler yapabiliriz bilelim diye son kullanıcı yorumları bu cihazda çok önemli

Yorum yap

:bravo:
                      ayazefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      tugra76 yarında onu koyarım hiç problem değil
                      çok teşekkür ederim ilgin için

Yorum yap

tugra76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        :bravo: çok teşekkür ederim ilgin için

rica ederim nedemek

Yorum yap

Eyvallah ustam tessekurler ancak bende bunun siyahi var ayni makina dediler Nevsehirde malum o kadar kolay bulunmuyor ve buraya gelisi 2 gun gibi sure imis kumanda farkli ama islev olarak ayni bilgilendirirseniz sevinirim ben size resmini atim aynisimi acaba ve ayrica bilgilendirirseniz sevinirim..
                          Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

İşlev olarak aynı gri eski kasa değil siyah yeni kasası evet.

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              İşlev olarak aynı gri eski kasa değil siyah yeni kasası evet.
                              Eyvallah ustam bilgilendirmen icin tessekurler.Sizlersiniz zaten nexti cazip eden..:helal:
                              Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Teşekkürler çok faydalı bir video inceleme olmuş ayazefe..Ben de almak üzereyim sadece gri mi siyah mı karar veremedim.Görsel olarak gri ancak donanım olarak biraz da olsa siyah önde gibi.
                                Tek kafama takılan 1.3 HDMI çıkış ile 1.4 HDMI çıkışı. doktor da farketmez dedi..sizden de bir yorum alabilir miyim mach1 ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X