• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar YE-18000/20500/22000 HDMI CX USB 15.08.2012 Tarihli Ortak Yazılımı.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

next 18000hdcx cıhazıma usb ile attım flaş yandı allahtan garatisi vardıda servistekı arkadaşlar işimi halletti.

Yorum yap

VELİ KULECİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      next 18000hdcx cıhazıma usb ile attım flaş yandı allahtan garatisi vardıda servistekı arkadaşlar işimi halletti.
      NextStar YE-18000 HD CX ( High Definition ) modeli ile

NextStar YE-18000 HDMI CX ( Standard Definition) modeli farklı modeller.

Kullanıcıların en çok kafasını karıştıran konu HDMI ( High Definition Multimedia Interface ) kelimesi...

HDMI görüntü aktarma ara birimidir,sadece HD uydu alıcılarında bulunmaz...

Bu kelimeyi gördüğünüz her cihaz HD cihaz değildir..

Özellikle yazılım yüklerken ve cihaz satın alırken bu kelimeye aldanan çok olmakta...
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

NextStar YE-18000 HD CX ( High Definition ) modeli benım cıhazım bu.buna attığım ortak yazılımdan sonra flaşım yandı tes yazılmındada Wİ-Fİ yi bulamadı snuçta içindeki uydudan güncellemeyle gelen yazılımı attım.

Yorum yap

VELİ KULECİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          NextStar YE-18000 HD CX ( High Definition ) modeli benım cıhazım bu.buna attığım ortak yazılımdan sonra flaşım yandı tes yazılmındada Wİ-Fİ yi bulamadı snuçta içindeki uydudan güncellemeyle gelen yazılımı attım.
          İşte benimde demek istediğim buydu, bu konudaki yazılım,hatta bu bölüm sizin cihazınıza ait değil..bu yüzden başka yazılımı yüklediğinizde çökmesi gayet normal...
          Test yazılımı konusunda ise adı üstünde test,bir çok yeni uygulama ve osd ye geçildiği için bazı özellikler tam oturmamış,daha stabil hale gelmesi için gördüğümüz aksaklıkları bildiriyoruz...
          www.next.com.tr

Yorum yap

Sayın hocam bizimle paylaştığınız bilgiler için size teşekkür ederız ancak bazı arkadaşlar test azılımınd Wİ-Fİ bağlantısını kurduğunu benımse modem şifresını yanlış yazıp kontrol etmemi söylüyo sizce doğrumu sizde bağlantı kuruluyomu ben şifremı doğru girdiğime emınım çünkü uydudki yzılımla modeme bağlanıyorum tşkrler....

Yorum yap

karbon ustam 22000 nextler hangi yazılımı ve sowtcamı kullanacak bilgi için teşekkürler

Yorum yap

YE-22000 HDMI Serisinde;motor ayarları sorunlu.Bir uydudan diğer uyduya geçerken sürekli(Moving dish)anten dönüyor yazısı çıkıyor.Exit yapıp çıkmadığımız sürece ekranda kalıyor.Serverde kopmalar oluyor. Kanal listesinde kanal silerken cihaz kendini kapatıyor ve ekranında ASH yasısı çıkıyor,arka anahtardan kapatıp açmadığımız sürece düzelmiyor.Yeni yazılım çıkarmı?Üstatlarımızın dikkatine.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62744
                  www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X