• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sr.x1005hd

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sr.x1005hd

Selam bir akrabam dubaiden bu cihazi getirdi sözde sifreli kanallari aciyormus bir yil acik ben hotbird denedim hib bir sifreli kanal acmadi internete bagli ip.nr aliyor simdi bu nasil sifreli kanallari aciyor bir seylermi yuklemek lazim

menü+ağ+sunucu ayarları.kumandadan "F1" tuşlayın, ip ayarlarına gelin en alta bağlanılan server sayısı yazar 33'e kadar çıkacaktır 2-3 dakika içinde ve kanallar açılacaktır.
    VESTEL UD9200 4K LED TV
    ARÇELİK 32" LED TV
    2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

tesekkurler usta acildi bunda thor ve sirus uydulari yok bunlari nasil eklerim icindeki servere bir sey olurmu malum fabrikadan bir yil acikmis

A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      menü+ağ+sunucu ayarları.kumandadan "F1" tuşlayın, ip ayarlarına gelin en alta bağlanılan server sayısı yazar 33'e kadar çıkacaktır 2-3 dakika içinde ve kanallar açılacaktır.

Yorum yap

memos Nickli Üyeden Alıntı
        tesekkurler usta acildi bunda thor ve sirus uydulari yok bunlari nasil eklerim icindeki servere bir sey olurmu malum fabrikadan bir yil acikmis
        Evet o cihazda Thor ve Sirus uyduları yok onları TP ekleden yada Yeni uydu ekleme yolu ile ekleyebilirsiniz.
        İçindeki sörver fabrikadan 1 yıl ücretsiz yüklü olarak geliyor siz iptal etmediğiniz sürece kullanabilirsiniz.
        Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
        --------------------------------------------------------------
        Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
        Next YE-18500 HD+Plus
        90cm ofset çanak (türksat) sabit,
        90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
        90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
        110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
        500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

tesekkurler usta

exper43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Evet o cihazda Thor ve Sirus uyduları yok onları TP ekleden yada Yeni uydu ekleme yolu ile ekleyebilirsiniz.
          İçindeki sörver fabrikadan 1 yıl ücretsiz yüklü olarak geliyor siz iptal etmediğiniz sürece kullanabilirsiniz.

Yorum yap

benim serverin günü bitti nerde temin ederim yani yeni server alıcı sayğıları

Yorum yap

kaya79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Forumda mach1 hocanın cccam test server konusu var. test alıp denersiniz, beğenirseniz sn. mach1 ile iletişime geçip detayları görüşebilirsiniz.
              VESTEL UD9200 4K LED TV
              ARÇELİK 32" LED TV
              2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

kaya79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                1.58 yazılımını yükle 6 ay otomatik server yükleyecektir
                olmazsa dönüşüm yazılımarından birini yüklemen yeterli olacaktır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X