• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD Genel Bilgiler,Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bu cihazlarda kumanda ayrımı? TV nin kendi kumandasını kullanamıyormuyuz?
    Saygılar
    alierman

Yorum yap

Af edersiniz burası yerimi bilmiyorum konu cihazdanmı yoksa kablosalmı çünkü tüm kablolar test ettim sıkıntı yok gibi gözüküyor...cihazım next miniks hd pembe kasa tv lg 100 hz led
      trt1 hd-trthd saatlerce seyrettim sıkıntı yok ama yaklaşık 1 haftadır atv hd ekran donuyor kırılıyor ..başkalarındada bu sorun varmı yoksa araştırmaya devammı etmem gerek ha bu arada yazılı 28/12/2012 yazılımdan bir önceki yazılım yazılımımı değiştirmem gerek...yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkür saygılarımla.

Yorum yap

muratham29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Af edersiniz burası yerimi bilmiyorum konu cihazdanmı yoksa kablosalmı çünkü tüm kablolar test ettim sıkıntı yok gibi gözüküyor...cihazım next miniks hd pembe kasa tv lg 100 hz led
        trt1 hd-trthd saatlerce seyrettim sıkıntı yok ama yaklaşık 1 haftadır atv hd ekran donuyor kırılıyor ..başkalarındada bu sorun varmı yoksa araştırmaya devammı etmem gerek ha bu arada yazılı 28/12/2012 yazılımdan bir önceki yazılım yazılımımı değiştirmem gerek...yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkür saygılarımla.
        - Bahsettiğiniz Atv kırılma problemi ara ara bende oluyor. A Haber ile yanyana iki kanalda, Atv kırıldığı zaman A Haber kanalı da kırılıyor.
        - Buna dikkat ettiniz mi bilmiyorum.
        - Sanırım sorun yayınla ilgili, çünkü başka cihazlarda da aynı sorunu gözlemledim.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          - Bahsettiğiniz Atv kırılma problemi ara ara bende oluyor. A Haber ile yanyana iki kanalda, Atv kırıldığı zaman A Haber kanalı da kırılıyor.
          - Buna dikkat ettiniz mi bilmiyorum.
          - Sanırım sorun yayınla ilgili, çünkü başka cihazlarda da aynı sorunu gözlemledim.
          Çok sağolun hocam iliginiz için teşekkür.. atv sd yayın olanı hd yerine alayım en azından düzelinceye kadar şimdilik çözüm bu göküyor tekrar teşekkürler hocam saygılarımla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X