• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

idmanı bi türlü açamadım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• idmanı bi türlü açamadım

arkadaşlar dijiline10500 uydu cihazı aldım trtler ntvler tamam ama ne yaptımsa idmanı açamadım buna ileveten bulsatları orflarıda açamadım acaba destekliyormu desteklemiyormu cihaz yardımlarınızı bekliyorum belki başka arkadaşlarda benim gibi muzdaripdir

18 kişi görüntülemiş ama elcevap yok bu cihazlar dandikmide cevap alamıyoruz. böyle cihazları acaba bizim gibi pek pahalı cihaz alamayanlarmı kullanıyor sadece açar veya açmaz değin o kadar

Yorum yap

Kaon tabanlımı cihaz sistem bilgisini yazarmısın ona göre olur yada olmaz softcam yazılım v.s hakkında Bilgi verelim

Yorum yap

b ilgi bölümünde şunlaryazılı :boatloader 0.1.0 2008.8.25 :s.w 1.1.1 2010.1.26:radioback1.0.0 2006.5.25 :cas ***.1.0.0 2006.10.25:defaultdb1.0.0 2008.7.15:tps bin1.0.0 2008.7.15:chanellsfile1.0.0:2010.1.26 bunlar yazılı sanırsam yazılım tarihleri bundanda bişey çıkmazsa istanbuldaki ekingen şirketini arayacağım onlardan bilgi alacağım bu cihazı satan firma onlar

Yorum yap

samiabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          b ilgi bölümünde şunlaryazılı :boatloader 0.1.0 2008.8.25 :s.w 1.1.1 2010.1.26:radioback1.0.0 2006.5.25 :cas ***.1.0.0 2006.10.25:defaultdb1.0.0 2008.7.15:tps bin1.0.0 2008.7.15:chanellsfile1.0.0:2010.1.26 bunlar yazılı sanırsam yazılım tarihleri bundanda bişey çıkmazsa istanbuldaki ekingen şirketini arayacağım onlardan bilgi alacağım bu cihazı satan firma onlar
          Şirket size idman tv açma kousunda yardımcı olmaz .daha önce kullanmadığım bir cihaz ve bulsat için irdeto2 desteği olması lazım sanırım yoktur cihazınızda .ÖRF paketi için cryptwork şifreleme sistemi mevcuttur ******* identleri doğru yazmanız gerekir
          idman tv için ******* doğru yazmaktan ziyade identleri her cihazda farklılık gösterebilir deneyiniz

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı
            Şirket size idman tv açma kousunda yardımcı olmaz .daha önce kullanmadığım bir cihaz ve bulsat için irdeto2 desteği olması lazım sanırım yoktur cihazınızda .ÖRF paketi için cryptwork şifreleme sistemi mevcuttur ******* identleri doğru yazmanız gerekir
            idman tv için ******* doğru yazmaktan ziyade identleri her cihazda farklılık gösterebilir deneyiniz
            cevap için teşekkürler başka bi yollardan deneyeceğim bakalım bazı yayın lardan deneyeceğim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X