• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kaon Software Yazılımları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kemal1923 Nickli Üyeden Alıntı
    fatih kardeş,
    od0510 dan sonra 8 digit olmalı,9 digit olmamalı?spor kanalı austria sat sunny at 14008 fta
    kemal 00:00: 00 00 00 00 00 00 00 00 C2 E0 17 77 E6 9B 85 0D ***
    sunny 14008 ***

Yorum yap

12 01 a5 güncel keyle Austrisat açılmadı yardım

Yorum yap

açtım

Yorum yap

Hocam saygılar ben acil olarak sunny.. Hw'si 16.00.a1 bulsat 2011 yazılımı bulamıyorum eğer yoksa.. Bunun yerine hangi yani'''yeni 2011 güncel bulsat'lı yazılımı atabilirim...iyi çalışmalar bilgilerinizi bekliyor ve takip vediyorum......

Yorum yap

newstar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hocam saygılar ben acil olarak sunny.. Hw'si 16.00.a1 bulsat 2011 yazılımı bulamıyorum eğer yoksa.. Bunun yerine hangi yani'''yeni 2011 güncel bulsat'lı yazılımı atabilirim...iyi çalışmalar bilgilerinizi bekliyor ve takip vediyorum......
            son bildiğim A boartlı cihazlara yoktu iredeto2 yazılımı sadece Cboartlı cihazlarda var yazılım

Yorum yap

selam arkadaslar benim arkadasda kaon KFS 620 rezerve var datalari asadaki gibi buna uyan yazilim, varmi.
              cünkü rezerve arada donma yapiyor yazilim atmayla düzelirmi?

SW: V 13.05.A1
              HW: V 12.CO:A1

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X