• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sansui sc6000 fail hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sansui sc6000 fail hatası

selam arkadaşlar müşterim bugün sc6000 cı getirdi cihaza yazılım atarken sürekli fail hatası veriyo formu okudum dedikleri şekilde de yaptım fakat yine aynı fail hatası ile karşılaşıyorum ne yapmam gerekiyo şimdiden teşekkürler yardımlarınız için...

zaferceran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar müşterim bugün sc6000 cı getirdi cihaza yazılım atarken sürekli fail hatası veriyo formu okudum dedikleri şekilde de yaptım fakat yine aynı fail hatası ile karşılaşıyorum ne yapmam gerekiyo şimdiden teşekkürler yardımlarınız için...
    cihazınız yanlış yazılımımı atılarak bu şekil oldu malüm bilinir o cihazların 1mb sonradan değişim yapılarak 2mb hale getirildi yanlış yazılım atıyo olabilirsiniz 1mb yada 2mb doğru yazılım tatbik ettiğinizden emin olun
    cihazınız 1mb ise ilk flash kurtarma sonra boot dosyası atınız ve en sonra ana yazılım.

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      cihazınız yanlış yazılımımı atılarak bu şekil oldu malüm bilinir o cihazların 1mb sonradan değişim yapılarak 2mb hale getirildi yanlış yazılım atıyo olabilirsiniz 1mb yada 2mb doğru yazılım tatbik ettiğinizden emin olun
      cihazınız 1mb ise ilk flash kurtarma sonra boot dosyası atınız ve en sonra ana yazılım.
      yanlış yazılım atılma sonucu bu hale gelmiştir cihaz 2mb fakat formda herşeyi okuyarak yapmama ragmen duzelme olmamıştır bunun sebebi ne olabilir flaş kurtarma yazılımı atıyorum onda bile fail hatası verıyor saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X