• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Boşanıyorlar!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Boşanıyorlar!

Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer'in son iki yıldır hayli çalkantılı geçen evlilikleri resmen sona yaklaştı. Ayrılacaklarına dair çıkan tüm haberleri ısrarla yalanlayan iki ünlü Oyuncu, anlaşmalı boşanmak üzere mahkemeye başvurdu. Cem Özer'in geçen ay iki genç kızla gece gezmesinde görüntülenmesi, boşanma haberlerinin yeniden gündeme gelmesine neden olmuştu.

Ünlü Çift Boşanmak İçin Mahkemeye Başvurdu.

Bu yaşananlar üzerine Yeşilçay, verdiği bir röportajda eşi Cem Özer ile altıncı yılını dolduran evliliklerinden söz ederken "Dedikodu yapabiliyoruz, kavga edebiliyoruz, yani sevişiyoruz. Bu hayatın sefasını ben sürüyorum, cefasını Cem'e yükledim" demişti. Bu açıklamanın ardından Cem Özer de iki hafta önce yeni tiyatro Oyunu Pir Sultan Abdal'ın basın toplantısında haklarında çıkan boşanma söylentilerini yalanlamıştı.

Tüm bu yaşananların ardından çift, evliliklerine son noktayı koymaya karar verdi. Yeşilçay ve Özer, avukatları aracılığıyla anlaşmalı olarak boşanmak üzere Aile Mahkemesi'ne başvurdular. ikili 2004'te sürpriz bir nikâhla evlenmişti. Cem Özer, kayıp nüfus cüzdanlarını çıkarma bahanesi ile YeşilçayBeşiktaş Belediye Başkanı ismail Ünal'ın makam odasına götürüp nikâh masasına oturtmuştu.
Hazırlanıyor...
X