• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 19500 Wireless Desteği ve Desteklediği Adaptörler.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dede11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgiler için teşekkür ederim. Airties wireles modem ile TP-link usbli alıcılar çalışmıştır. yukarda anlattığınız ayar yapılmadan. everest usbli alıcı çalışmamıştı. dediğiniz ayar yapılırsa everest de çalışabilir.
    TP-LİNK TL-WN321G bu wirless adabtör ile 3 yazılım ile test ettim ama aparatı bile görmüyor.adaptörde deki ışık devamlı yanıyor.siz hangi seri ile çalıştırdınız?

Yorum yap

wirless adaptör nasıl?

next 19500 hd cihazının forumda verilen son yazılımına uygun olan test edilmiş veya ustaların cihaz içerisine driverlerını koydukları wirless adaptörlerin listesini marka ve modellerini döküman olarak vermeleri mümkün mü acaba? bu zor olmasa gerek.yapılması gereken extra ayar varsa bunuda belirtsinler lütfen şimdiden teşekkürler

Yorum yap

eğer cihaz içerisine driver yükleme şansımız varsa bunuda belirtirlerse çok iyi olacak.

Yorum yap

benreis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          TP-LİNK TL-WN321G bu wirless adabtör ile 3 yazılım ile test ettim ama aparatı bile görmüyor.adaptörde deki ışık devamlı yanıyor.siz hangi seri ile çalıştırdınız?
          Selamlar ;

Benimde elimde dediğiniz model wifi adaptör mevcut(WN321G),yalnız bu adaptörün yeni serilerinde zannedersem driver sürümü farkı var, elimde kırmızı ışıklı olan eski üretim aynı model usb adaptör ile bağlantı sağlıyorum, ama aynı modelin yeni üretim olan yeşil ışıklı modeli ile bağlantı sağlayamıyorum.ben bu sorunu başka receiverlerde de yaşadım yine bağlantı sağlayamadım, yeni üretim olan usb adaptör arızalı da değil pclerde çalışıyor, sizde ki modelin ışıkları yeşil mi kırmızı mı?
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

arkadaşlar usb porttan 3g usb modem kullanılabilirmi bu cihazda...eğer kullanılamazsa izlemem gereken yol nedir...

Yorum yap

1.95 ve 1.97 de çalışan yeşil işıklı tp link wireles alıcı 2.02 ve sonrası yeşil ışık düz yanıyor tanımıyor. dark marka wireles antenli alıcıyı taktığımızda modemleri görğyor ama şifre ve kullanıcı yazdıktan sonra atıyor. karbon kardeşin dediği gibi tp linnk ve diğerleri pc de sorunsuz nete giriyor. ne olduysa2.02 den sonra oldu. 1.95 veya 1.97 yüklesek dahi artık durum düzelmiyor. yazılmdan artıkları silen boot yazılımı istiyoruz.

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Selamlar ;

Benimde elimde dediğiniz model wifi adaptör mevcut(WN321G),yalnız bu adaptörün yeni serilerinde zannedersem driver sürümü farkı var, elimde kırmızı ışıklı olan eski üretim aynı model usb adaptör ile bağlantı sağlıyorum, ama aynı modelin yeni üretim olan yeşil ışıklı modeli ile bağlantı sağlayamıyorum.ben bu sorunu başka receiverlerde de yaşadım yine bağlantı sağlayamadım, yeni üretim olan usb adaptör arızalı da değil pclerde çalışıyor, sizde ki modelin ışıkları yeşil mi kırmızı mı?
                yeşil ışık yanıyor

Yorum yap

19500 süperior kablosuz varles sorunu yaşıyorum

Müşterinin kablosuz modemi var 19500 süperior makina yı evine bağladık 19500 süperior makinaya kablosuz varlesi tp link marka var 19500 süperior arkadasındaki usb ye takmama ramen calışmıyor yardım lütfen
                  NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
                  NEXT 2000 X PLUS
                  NEXT 2005 CI
                  NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

Fenerbahceli_03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Müşterinin kablosuz modemi var 19500 süperior makina yı evine bağladık 19500 süperior makinaya kablosuz varlesi tp link marka var 19500 süperior arkadasındaki usb ye takmama ramen calışmıyor yardım lütfen
                    bu konu daha önce burda tartisilmistir lütfen forum arastirmada konu acmayin

Yorum yap

O konuyu açan arkadaş gizli ağdan bahsediyor. Oysa bu makinenin kablosuz aparat tanımama durumu var ki büyük ihtimal arkadaşın sorunu bundan kaynaklanıyor. Bende 3 farklı kablosuz aparat var (2 tp-link, 1 linksys) ve hiçbirini tanımıyor.

Yorum yap

Delio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        O konuyu açan arkadaş gizli ağdan bahsediyor. Oysa bu makinenin kablosuz aparat tanımama durumu var ki büyük ihtimal arkadaşın sorunu bundan kaynaklanıyor. Bende 3 farklı kablosuz aparat var (2 tp-link, 1 linksys) ve hiçbirini tanımıyor.
                        wiirelless le gizli baglanti ayni kapiya cikiyor kullanilan mazeme ayni @karbon ustat hangi markanin calistigi hakin da bilgi vermis

Yorum yap

Level one marka kullaniyorum simdiye kadar cikan butun yazilimlarda sorunsuz ve hizli baglaniyor,s link de sorunsuz ama ip almak icin biraz gecikiyor,saygilar.

Yorum yap

19500 hd serisi wifi destekleyen adaptörleri

destekleyen wifii adaptörleri markası ve serisi ile yazalım kullanan arkadaşlara yardımcı olalım

Yorum yap

Level one ve s link kullaniyorum ,ikiside sorunsuz Level one daha guclu ve ip daha cabuk aliyor.

Yorum yap

Buradaki konuda arkadaşlar kullandıkları adaptörleri yazmışlar. Tek bir konudan devam edersek daha sağlıklı olur.bu yüzden konuları birleştiriyorum.
                                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X