• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Opos Kart Programlama Hakkında...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

opos card cas3 epprom dosyası var fakat flash ve key dosyasını nasıl bulacağım teşekkürler

Yorum yap

opos programlayıcı aldım 35 ytl...iyi araştırın sizde bulursunuz

Yorum yap

Güle güle kullan....İyi günlerde olsun
        Yabancı kaynaklı forumlarda aradığınız tüm dosyalar mevcut... burada bulamazsınız...!!!

Yorum yap

Selam Arkadaslar!
          ben daha bu Opos hakinda hic bir sey bilmiyorum,ama artik baslamnin da zamani geldi diye düsünüyorum simdi tabi ustalrimdan birazda yardim bekliyorum:
          bende suan mevcut olan aletler
          1) Humax 5400 ( oposa uyumlumu )
          2) Orion Dreamodul ( icin opos Kart Sifreleri nereden bulabilirim)
          3) phoneix Programmer bunu sadece usb ile mi calistiracam yoksa arti com girisi de olamsi gerekiyormu
          4) Oposkart sifrelerini nereden ve nasil yüklemem gerek yani eprom ve Hex dosyalri yeterli oluyormu?
          yardimlariniz icin simdiden herkeze tesekür ederim
          ha bu arada bunu da belirteyim bana toplam maliyeti 80 Euroyani Orion Dreammodul,phoneix Programmer, ve Oposkart sizce uygunmudur fiyati? 125YTL
          saygilarimla
          Emege Saygi

Yorum yap

@kesix gerekli programları dosyaları Depolarda ve Yabancı menşeeli forumlarda bulabilirsin....
            Kesinlikle com port olmak zorunda...dosyalar com port üzerinden gönderiliyor...
            Fiyatı uygun bana sorarsan...Kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşlar bende multiprog 2000 var opus kart yükleme programını bulabilirmiyim teşekkürler

Yorum yap

Yükleme programları dosyaların içerisinde bulunur.

Yorum yap

oposmu
                  100 ytl siyahı digitekte 45 ytl imiş

Yorum yap

ama arkadaşlar ben gittim görüştüm 1 hafta sonra kart 60 ytl ye fırladı digitekde [ yani .DİGİUM.da] adamlar taleb var diye fiatı yukarı çekti galiba şimdi 60 ytl diye reklam veriyorlar bakan baksın ama insaf YAW vicdan yokmu bunlarda boş kart 60 lira yazık 15 degilde yani ****iyi rant kapısı valla *** selamlar

Yorum yap

opos karti Fun5 karti olarak kullanabilirmiyiz. kullanabilirsek hangi programla çevirip kullanabiliriz teşekkürler.

Yorum yap

censin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        opos karti Fun5 karti olarak kullanabilirmiyiz. kullanabilirsek hangi programla çevirip kullanabiliriz teşekkürler.
                        Hayır kullanamazsın cevirme gibide bir programı yok ..

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

Bende Opos Kart Eskİ Bunu DeĞerlendİre Bİlİrmİyİm,

Yorum yap

dostlar psi ye format attım şimdi ses yok ses kartımın ne marka olduğunu nasıl anliyacam ve proğramlarını nerden bulabilirim sd yok
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

everest ultimate edition kullan
                                tüm hw modellerini görür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X