• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yardım next 8000 alıcısı olanlar !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardım next 8000 alıcısı olanlar !!!

Arkadaşlar yeni üyeyim.Bana bu makine ile ilgili herşeyi gelip anlatacak her soruma cevap verecek birini arıyorum.Yemeğiniz kahveniz benden.Gelin misafirim olun.İlgilenenler mesaj atsın veya e-mailini versin.İrtibata geçeceğim.

slm

bahsettıgın cıhazı yenı cıktıgında almıstım kı kısa bır sure sonra yazılım destegıde kesıldı almadan once turlu turlu ozelııgı anlatıldı fakat aldıktan sonra yalan oldu next boyle cok fonksıyonlu bır cıhaz ıste dogru durust edıtlı yazılım bulabılırsen atarsın yoksa avucunu yalarsın keske boyle cok fonksıyonlu bı cıhazı almadan once ıyıce bı dusunseydın arkdasım yanlıs anlama ama alacak baska cıhaz bulamadın mı?pıyasayı once bı arastırsaydın donma sıkıntısı ve yazaılım destegı olmaması harıc guzel bır cıhaz demek ısterdım ama donma problemı zaten baya bı kafanı agrıtır zıra ben fırma sahıplerının kulaklarını bayagı bi cınlattım her donma yaptıgında da cınlatmaya devam edıyorum cıhazı bıraz kullan ne demek ıstedıgımı anlarsın cıhazın hayırlı olsun gule gule kullan:cuara:

Yorum yap

bendede 8000xcam plus var bildiğim kadar yardımcı olurum arkadaş. Kolaygelsin.

Yorum yap

arkadaşlar next ye 8000xcam cihazım var. yazılımları hangi programla bilgisayardan uydu alıcısına yükleye bilirim?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X