• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bulsatcom

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dino30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli hocalarım,
    Bulsat paketi içindeki 11012 V 30000 içindeki Arena Kanallarını seyretmek mümkün müdür ?
    Uyduyu taratmama rağmen bu kanalların adını bile bulamıyorum..Diğer kanallar çıkıyor..Şimdiden teşekkürler..
    O kanallar artık bilinmeyen bir şifreleme sistemi kullanıyor. Bu yüzden şimdilik izleyemezsiniz.

Yorum yap

dino30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Değerli hocalarım,
      Bulsat paketi içindeki 11012 V 30000 içindeki Arena Kanallarını seyretmek mümkün müdür ?
      Uyduyu taratmama rağmen bu kanalların adını bile bulamıyorum..Diğer kanallar çıkıyor..Şimdiden teşekkürler..
      bahsettiğin kanallar HD kanalıdır cıhazın HD değilse tarattığında çıkmaz.:no:

Yorum yap

ewelden 120 cm motorlu sistemde hepsi geliyordu bullsatın şimdi bir paketi bile yok hep 7/8 olmuş bulsat yumatu hd ve korax usb ve next2000 tık yok corumdan arkadaşlar sADECEcihazdata ve rus i var

30.0° West hispasat 90.0° East yamal201

Yorum yap

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          :ters::ters:

walla yaptım hocam bayağı uğraştım kanal listeleri için tyeşekkürler...
          çanak hareketlimi disecg motorlumu????
          Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

teşekkürler.

Yorum yap

BULSATCOM iniç server var mı bilgisi olan var mı arkadaşlar teşekürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X