• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next minix çöktü..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next minix çöktü..

ne yazılım atabiliyorum nede usb yi falan tanıyor.forumda tarif edilen temp dosyasını usb den attım.bir daha da cihaz açılmıyor ve tv scartına taktığımda tv de tanımıyor.yardım lütfen

yapacak tek şey servise göndermek.

Yorum yap

minixe yazılım yüklemek için usb taktım. tanımadı tekrar taktım uydu çöktü çalışmıyor. ekrana hiçbir şey gelmiyor. bir de garanti dışı olmuş olabilir diyorlar. ne biçim iş anlamadım. tüketiciyi mağdur edecek bir durum varsa neden kullanım kılavuzunda "usb takmayın" diye bir uyarı yok. garanti dışı derlerse mahkemeye verecem

Yorum yap

nasıl çözdün yardım

kardeş uyarı olduğu halde bi iş ettik benimde çöktü çözdüysen bi anlat lütfen

Yorum yap

den12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          minixe yazılım yüklemek için usb taktım. tanımadı tekrar taktım uydu çöktü çalışmıyor. ekrana hiçbir şey gelmiyor. bir de garanti dışı olmuş olabilir diyorlar. ne biçim iş anlamadım. tüketiciyi mağdur edecek bir durum varsa neden kullanım kılavuzunda "usb takmayın" diye bir uyarı yok. garanti dışı derlerse mahkemeye verecem
          slm usb takıpta chz arızaya geçmez.siz dahaönce bu chzyazılım attınızmı bilmiyorum ama usbden yazlım atarken bin udb ve birde boot dosyası var . bunları sırası ile atıldıgında kesinlikle problem olmaz. yasamadıgınız bir olayıda buraya taşımayın servis chz geldiginde garanti dışına bu sıra ile çıkar.1-düşme 2-kurcallanma(chz garanti logosu koptugunda)3-sıvı temasda garanti dısına çıkar .bilginiz olsun saygılar...

Yorum yap

tunderblack Nickli Üyeden Alıntı
            kardeş uyarı olduğu halde bi iş ettik benimde çöktü çözdüysen bi anlat lütfen
            slm bence sana en yakın servise gitdin ve arkadaşlardan yardım talep edin yardımcı olucaklardır. emin olun saygılar.

Yorum yap

sarıyerli Nickli Üyeden Alıntı
              ne yazılım atabiliyorum nede usb yi falan tanıyor.forumda tarif edilen temp dosyasını usb den attım.bir daha da cihaz açılmıyor ve tv scartına taktığımda tv de tanımıyor.yardım lütfen
              slm chz tam modelini yazarmısın minixmi minix_pulus mu...?

Yorum yap

next minix yazılım attım ve kapandı açılmadı kumanda gözü yeşil yanıyor başka hiç bir belirti yok cihazı nasıl kurtarabiliriz.

Yorum yap

rs232 den yazılım yüklenerek düzeltilebilirsin deneyebilirsin
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

selam arkadaslar aynisi bendede oldu burda cozum aramistim okumusunuzdur sanirim ama ne yaptim isie cozum bulamadimm servisine goturdum cihaz bozulmus dediler ve yenisini verdiler yani benim size tavsiyemm servisine geri verinn

Yorum yap

Mach1 teşekkürler bende yazılım atarak düzeltmek istiyorum. Next minix lere yazılım atmak için bir tarafı stero 3.5 mm jak olan ara kablo lazımmış. Forumlarda nasıl yapılacağı ve resmi var. Onun orjinal hazırını araştırdım yabancı sitelerde var. Temin edebileceğimiz bir yer adres biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim tşekkürler

Yorum yap

Bu kabloyu hangi aparatları alarak yapabilirim next minixlere yazılım atma kablosu. Liste şeklinde yazabilirmisiniz arkadaşalar.stero njackı anladımda bilgisayara bağanan kısımrs 232 hakkında kaçpinli dişi erkek veya jack şeklinde mi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X