• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

mach1.ws yeniden açıldı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1.ws yeniden açıldı

http://www.mach1.ws/access.php

Eski forum açık şu an arkadaşlar eski tüm görevler ve statüler kaldırıldı tamamen baştan düzgün olarak başlanacak forum içinde ağırlık ingilizce olacaktır eski görevli arkadaşlardan bir çoğu her yerde görevli idi ve çok fazla admin super mod vs vardı artık sadece ilgi alanına göre bölümlere göre görev verilecektir buraya orda eskiden görevli olup şu an sadece hangi bölümde görev almak istediğini yazsın lütfen eski arkadaşlar ona göre yetkiler yeniden verilecektir ve gerçekten faal olan kişiler görevlendirilecektir ...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
    http://www.mach1.ws/access.php

Eski forum açık şu an arkadaşlar eski tüm görevler ve statüler kaldırıldı tamamen baştan düzgün olarak başlanacak forum içinde ağırlık ingilizce olacaktır eski görevli arkadaşlardan bir çoğu her yerde görevli idi ve çok fazla admin super mod vs vardı artık sadece ilgi alanına göre bölümlere göre görev verilecektir buraya orda eskiden görevli olup şu an sadece hangi bölümde görev almak istediğini yazsın lütfen eski arkadaşlar ona göre yetkiler yeniden verilecektir ve gerçekten faal olan kişiler görevlendirilecektir ...
    üstat bende humax ve next2000xcı cas3 opos zeta ve mr modül var bolcada
    vaktim var buralarda yapabilirim sen uygun görürsen

Yorum yap

Next Sunny Matrix Modül Birde Frekanslar

Yorum yap

Next 8000 serileri, Sunny ...cihazlar hakkında yardımcı olabilirim.
        Elimden geldiği kadar orjinal Mp3'ler ilgimi ceker...
        Artık taktir sizin sevgili @mach1 bayram sonuna kadar çok sık forumda olamayacağım umarım Pzt. günü daha güzel değişiklikler karşımızda olur.
        Saygılarımla.

Yorum yap

yeni renkler cok koyu geldi bana sizce..

Yorum yap

evet ama renklerin koyuluğu forumun ağırlığını belli ediyor sayılır ali çakmak dostum:byeeee:

:bravo: saygılar..
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

bu cok agır olmuş be...

Yorum yap

renkler uymamış gibi dostlar stil rengi bu forum gibi olsa çok iyi olur çok sıkı durmuş mach1.ws yeni stili

Yorum yap

renkler önemli değil arkadaşlar önemli olan forumun güvenliği şu saldırılardan kurtulalımda renk sorun değil bence
                  saygılar...
                  BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
                    renkler önemli değil arkadaşlar önemli olan forumun güvenliği şu saldırılardan kurtulalımda renk sorun değil bence
                    saygılar...

haklısın üstad bir saldırılardan kurtulsa:byeeee:

Yorum yap

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
                      İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
                      Dream for Cardshare
                      MSN : [email protected]
                      (CCCam and G...)

Yorum yap

Eski foruma giremiyorum.Yeniden kayıt olmak istediğimde hata veriyor Üstad neden acaba...Bir bakabilir misin.?

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
                        İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
                        Dream for Cardshare
                        MSN : [email protected]
                        (CCCam and G...)

Yorum yap

alicakmak34 Nickli Üyeden Alıntı
                          yeni renkler cok koyu geldi bana sizce..
                          Üstadım renkler biraz açılırsa kanımca daha iyi olur.Bana da çok koyu geldi.
                          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Bence çok güzelolmuş. bide kopmalar olmasa.
                            Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                            Anlat içinden geçenleri
                            Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                            Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                            Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

Bende digital receiverler ve key dosyaları bölümünde görev almak isterim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X