• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-Ye 2000 Dobratech Cccamd Bilgilerinin Girilmesi Resimli Anlatım

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

panzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende sadece Cccam yani yukarıda yazdığı gibi CCcam 2.011-2.1.2-2.1.3 yok.
    Bu degişik versiyonları nasıl ekleyebilirim.

Arkadaşlar kimsenin bir fikri yokmu bu konuda [/QUOTE]

Dobrateche yukleyemessin ve ekleyemessin.Sadece server ayarlarından cccam secerek bilgilerini girebilirsin..
    Computer High Engineer
    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı
      Arkadaşlar kimsenin bir fikri yokmu bu konuda
      Dobrateche yukleyemessin ve ekleyemessin.Sadece server ayarlarından cccam secerek bilgilerini girebilirsin..[/QUOTE]

Server verenler Cccam 2.0.12 diye söylüyorlar ama bende o yok sadece Cccam var yani şimdi ben Ccam üzerinden server alamayacakmıyım

Yorum yap

panzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar bende sadece Cccam yani yukarıda yazdığı gibi CCcam 2.011-2.1.2-2.1.3 yok.
        Bu degişik versiyonları nasıl ekleyebilirim.

Arkadaşlar kimsenin bir fikri yokmu bu konuda [/QUOTE]

Bugün birkaç değişik yazılım denedim fakat hiç birinde Cccam versiyonları yok yani sadece Cccam var oda connect fail veriyor.

Yardım eden olursa çok memnun olurum

Yoksa bu gidişle makinayı parçalayacağım dunkes:

Yorum yap

seçenek yok sadece cccam olarak gözüküyor server sağlamsa doğru girdiysen yani çalışır merak etme yeşil tuşa bas alttaki seçenekten gir kırmızı tuşla resetle bakalım bağlanıyormu

Yorum yap

Hocam en son resim... 6'inci gorunmuyor.

Yorum yap

Akinci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hocam en son resim... 6'inci gorunmuyor.
              Düzeltildi.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

hocam 6'inci yok...

Yorum yap

Hocam meraba;cihaz'im Next 2000 Dobratech full HD, ve en son verilen yazilim uzerinde...yani resimlerde kinden farkli...bendeki 1'inci resimdekinden farkli direkt network menu girisi var.vede Cccam protokolune ait bolumde sadece Cccam yaziyo....baska version falanda yok yani...bunu gibbi .... CCcam 2.011-2.1.2-2.1.3.
                  ben baglantiyi wiarles ,wifi olarak kurmusum ve ping'le misim.
                  simdi bana verilen Cccam olayi boyle:
                  Line 1 :
                  Host :*****.****.**(adresgibi bisey)
                  port :*****(5 rakamli bi adet)
                  user :*****
                  Pass: ******
                  ============================
                  Line 2:.....
                  Line 3 .....
                  ==========================
                  3 LINE ....sadece PORT VE ADRES FARKLI OLMAK UZERE OLUSUP GIDIYO...
                  simdi bu yukardakiler'le neyapmam lazim?

Yorum yap

haaa unutmadan belki yeri degil ama... PVR sorunumu cozdum!!! ...yani u.s.b bellegine kayd etmek isteyenler 4.GB uzerinde bi kapasiteye sahib bellek takarlar ise hem kayit yapabilir..hemde belli dosyalari goruntuleye bilirler...*** dosyasi gibi...

Yorum yap

ya, usdatlar' bi care soyleyin yaaaw....uzay mekigi degil herhalde...

Yorum yap

Başka versiyonu olmuyacak zaten sadece ccccam yazıyor.....Her port için ayrı ayrı ccccam bilgisi gireceksin.
                        Computer High Engineer
                        Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                        Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                        Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Başka versiyonu olmuyacak zaten sadece ccccam yazıyor.....Her port için ayrı ayrı ccccam bilgisi gireceksin.
                          sagol,var ol Mrdp usta: ... 2'inci Line dan servere baglandim.

Yorum yap

Hocam Hotbird 13' de 11200/v/27500 freq paketinde DB HD kanali bi resim uzerinde biseyler den soz ediyo ,bazi ayarlamalar falan...anlamadim ben.bizahmet bakamisiniz?ben ugrastim bisey cikartamadim...
                            sagolun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X